krvavy hlien pri stolici

Viktorm

Panebože toto by mali zakázať zákonom, úplní amatéri dávajú ľuďom rady o zdraví? Ľudia choďte k doktorovi a nepocuvajte co si ľudia vymýšľajú doma pri PC s prstom v nose. Neskutočne co je len v tejto téme popísané za bludy.

guliet

nemal niekto takyto problem- tiez mam krv na stolici- svetlocervenu aj hlien, prvykrat som si to vsimla cca 3r. potom nic tak som tomu nevenovala pozornost o pol roka zas - riesila som to u lekarky bola som na chirurgii vysledky v poriadku 8.12.2008 mi robili kolonoskopiu vysledky v poriadku bolesti nemam lekarka povedala ze mam jest viac vlakniny odvtedy nic a pred tyzdnom a dnes znova najprv som citila taky tlak na konecnik a po toalete krv. V predskolskom veku som mavala zapchy s nastupom do skoly sa to stratilo. Neviete preco sa to opakuje a este s takym odstupom (polrok resp. rok) mam ist zas na nejake vysetrenia? - mimochodom v auguste 2010 mi brali krv na rozbor mala som chripku a nezaberali antibiotika keby to bolo vazne boli by na to prisli z tych testov aj ked boli robene kvoli niecomu inemu?dakujem za odpovede

MIAMARLIB

NEVIEM,CI TO DAVAM SPRAVNE DO SUVISU,ALE MAM DLHSI CAS BOLEST V PRAVOM PODBRUSKU A TERAZ SA MI PRIDRUZILA AJ BOLEST V CELOM BRUCHU, VPRAVO, VLAVO,V PRAVOM BOKU AJ KRIZOCH.TROCHU SKRKANIE A PLYNATOST. TIEZ ZMENA STOLICE, IDEM AJ 3KRAT ZA DEN, CO BOLO U MNA NEZVYKLE.MAM DOST TMAVU STOLICU A PO KONTROLE SOM SI NESLA AJ TROCHU ORANZOVO SFARBENEHO HLIENU.BOLO TO V POSLEDNYCH 2 STOLICIACH.TIEZ MAM PRI URCITEJ POZICII V SEDE DOST VYRAZNU BOLEST,AKOBY PRI KONECNIKU. VIE NIEKTO PORADIT,VDAKA

inkalina

Je to úplne normále, ak po črevnom katare sa objaví krvavý hlien na stolici. Tým sa črevo regeneruje, mal by sa ten hlien postupne vyčistiť a zmiznúť. Pozor, je rozdiel, či je krvavý hlien na stolici, alebo krv v stolici, čerstvá, prípadne natrávená. treba to dobre rozlíšiť. Ak ide len o hlieny, treba pár dní držať diétu, vynechať mlieko, a dá sa to do poriadku. Treba to sledovať:-)

[zruseny12]

chod na googl.sk a do vyhladavaca si daj HLIEN V STOLICI A ANTIBIOTIKA...tam sa ti nieco ukaze...
ale ja mam skusenosti,ze ked je hlien v stolici,tak sa jedna o alergie potravinove/ale nemozem napisat,ze nemoze to byt aj sposobene ANT./velmi tazko sa takto radi...