mimiaukcie - prave veci ?

Príspevok v téme: mimiaukcie - prave veci ?
cajik

viem ze je to asi blba otazka, lebo narovinu to zrejme nikto nepovie, ale nechapem tomu principu, ze niekto dava znackovu kozmetiku za par babiek. Napr drahy sampon Kerastase,kt. by vysiel na 20 eur, tam je za polovicu. Alebo nieco ide, hocico, napr znackovy krem kt. v obchode vyjde na 35e a tam sa da vydrazit za 12e. Ako je to mozne ? Odkial to maju ti ludia ? Nie je to nejak falsovana kozmetika ? Viem ze parfemy sa tak falsuju vselikde, ale neviem ci sa da aj kozmetika..

zostt

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z alipromo.com Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá.

Deee

cajik vacsinou ide o veci, ktore su uz rozbalene, pripadne odskusane a majitelke nesadli a tak cena ide dolu, tiez tam nakupujem aj predavam pokial viem kozmetika je ok, ale pozor na parfumy z ukrajiny a znacky typu gucci, guess, luis vuitton, su to falzifikaty jak bic, aj ja som si doviezla vuittonku z turecka, takze asi tolko

Denz

vsetko sa da oklamat......
a je kopec produktov aj v obchode falosnych.....
a vies....ak k niecomu nemas papiere....tazko to draho predas.

cajik

Ja len ci to nie je falsovane, ci sa da napr sfalsovat aj krem :) ze si kupim nejaky smejd vyrobeny v ukrajine, namiesto toho ze by som mala znackovy, ked som pred tym ten znackovy nemala, tak to nemam ako zistit.
No ale i tak tomu nerozumiem.. Ja by som tak lacno nepredavala :D

mimibazar55

To ze je tam nieco na aukcii neznamena ze je to falsovane. Priklad: niekto bezne predava trebars krem za 20 Eur... vystava mu 1 ks na sklade, tak do da na aukciu nech sa toho cim skor zbavi a ma za to aspon nejake financie. Ja osobne cez mimiaukcie tiez nakupujem a doteraz som nemala zlu skusenost.

A po druhe, je tam moznost, ze cena sa vysplha az tak , ze je podobna predajnej cene.

Po tretie, niekto nechce cakat kym sa mu ozvu zaujemcovia o dany tovar, tak to radsej hodi na aukcie kde je casovy priestor obmedzeny a ked to ludia chcu, tak si to musia kupit kym neskonci aukcia (lebo v inzerate by to predavajucemu mohlo trcat aj pol roka).