Ako vydrzaat ?????

Príspevok v téme: Ako vydrzaat ?????
minimix

Ahojte ... straasne chcem schudnut mam vysku 165 cm a vahu okolo 53 kil ,, mozno mi tu budete teraz vsetci pisat ze som anorekticka, ale nie som ... a proste som toho nazoru ze podla vahy a vysky sa clovek nemoze riadit ... jednoducho sa citim zle, a citim sa ako tucne prasiatko. Chcem to zmenit .. snazim sa ale stale nejak zlyham a zjem toho vela a potom mam z toho doslova depresiu .... :( prosiiim pomoztee mi .. nejake tipy ..??? rady ??? dakujem peknucko

minimix

Dakujeem vam pekne za rady, akokolvek budem sa snazit upravit moj jedalnicek a snad sa mi podari trocha schudnut, predsa len chcem byt chudsia aj ked nie o vela len take 3 kilecka.. :) a od januara sa dam na fitnes snad mi to pomoze

jajka001_

mala by si zacat radsej sportovat, a nie chudnut, vahu,miery mas v pohode, dalsim chudnutim to nevyriesis. budes len slaba a ochabnuta.

suzenka

ale len ovocie a zelenina nieje zdrave stravovanie..to ma on toho veeelmi daleko

zdrave stravovanie je zalozene :ovsene vlocky, kvalitny chlieb, ceralie, kuracie maso, zelenina, ovocie, ryby, strukoviny, tuniaky, syry, a tak dalej..

jedz vsetko co mas rada s mierou a dodrzovanim sacharidy doobeda a bielkoviny poobede..

ak si uz myslis ze potrebujes schudnut

ale celkovo by si mala na jedalnicku popracovat...iba si stresujes telo neustalim prejedanim a hadovanim..

suzenka

prave toto je ta chyba ktoru robis..jeden den mas skoro nic nejes..dalsi den zase dohanas...

rozdel si pekne jedlo na 5 mensich porcii...doobeda sacharidy..poobede bielkoviny

no miery mas podla mna dobre na tvoju vysku..a chudnut by si ani nemala ..nemas len obachnute svalstvo, celulitidu?

minimix

miery mam 85 64 91 ... papam velmi zle, nepravidelne, sladkosti, sem tam mam dni ked jem zdravo len zeleninku a ovocie, niekedy sa uplne prejem fuj ako napriklad teraz a mam neskutocne vycitky :( .. pohyb... nerobim nijaky sport ... a pitny rezim je asi jedine co dodrziavam .. denne vypijem okolo 2.5 litra vody, a pijem aj zeleny cajik, sem tam kavu a to vsetko bez cukru .. :)