vybielenie zubov

sofrineta

o drastickom bielení som tiež moc chval nepočula, ja osobne používam obyčajnú soľ...síce pozor na vec, tá fest zoslabuje sklovinu, preto používať len 1-krát za mesiac :)

leila13

Bielenie je veľmi nevhodné. Narúša sklovinu a navyše akékoľvek bielenie je iba dočasné. Navyše sa poškodená sklovina viacej kazí a zafarbuje.
Odporúčam návštevu dentálnej hygieničky alebo stomatológa. Dokážu zosvetliť zuby odborným vyčistením a vyleštením. Zuby budú belšie a krajšie, a navyše nepoškodené.

anonymka

Anicka jediný kto tu odsudzuje si ty. Lebo nemáš ani šajnu čo som ja vyskúšala. Neposudzuj a hlavne nie povrchne:)

opium

klud holky...aj mna povedala,zubna technicka,ze to nici sklovinu...ale mi,len pacieti,si pod tym predstavujeme asi paradentozu alebo co....sklovinu nici aj zla zubna kefka,aj tie granule v zubnej paste aj x dalsich veci...kto nechce nech si zuby nebiely a nech sa ani nesmeje...ja som za perlu....

anonymka

anicka moja,neviem kto tu kritizuje. Toto bola reakcia na úrovni piatačika. Veď uvidíš keď sa ti po čase začnú kaziť zuby. Aj tie najjemnejšie bieliece prostriedky kazia sklovinu. Ale nechaj tak

anicka

Anonymka,ked si nic neskusila,tak jasne,ze o tom nic nemozes vediet,len kritizovat mozes akurat.Ale niektori ludia s tym skusenosti naozaj maju....

anicka

Ja poznam a mam to aj odskusane.Biela perla sa to vola a naozaj mi to vybielilo zuby a nie je to drahe ako tie 3000ove bieliace kury.Stoji to asi do 300 korun.Ale musis to pouzivat fakt pravidelne,ja som to pouzivala aj 2 krat za den asi po pol hodine,ale naozaj kazdy den.Po 2 tyzdnoch uvidis rozdiel.K tomu gelu je pribaleny vyrobok,ktory ti chrani zuby a ktory pouzijes,ak by si ich mala velmi citlive.A co sa tyka skloviny,tak tu nemam vobec poskodenu a este som sa na to pytala aj zubara,ci ju mam v poriadku a povedal ze je ok.A ze mam aj nadalej pouzivat Bielu perlu.A kupis to bezne v lekarni,je to v takej tube s pumpickou,ktora obsahuje ten bieliaci gel.Ku nej su aj gumene vanicky na zuby,ktore si vytvarujes podla vlastnych zubov,podla navodu.Ved ty sa len opytaj na tu Bielu perlu a lekarnici uz budu vediet.