mierne zvýšená hladina HCG-možnosť tehotnosti?

Príspevok v téme: mierne zvýšená hladina HCG-možnosť tehotnosti?
dasticka

Ahojte.Mám takú dilemu.Dnes som bola u gynekologičky,že asi mám zápal,lebo mám strašné bolesti v podbrušku, aj výtok.Pred týždňom som sa liečila na mykózu.Doktorka mi spravila tehotenský test,a povedala že niečo tam vyšlo,ale aj tak mi dala normálne lieky na zápal,v ktorých sa jasne píše že počas všetkých štádií tehotenstva sa nesmú užívať. Menštruácia mi mešká 1 deň. Neviem čo si mám myslieť a som z toho riadne nervózna. Ak niekto máte takú skúsenosť, poraďte prosím

datelinka

dasticka, nemala by som odvahu brat tie lieky. ak ti vysla zvysena hladina hcg, je vysoka pravdepodobnost, ze si tehotna. naozaj je to velmi zvlastne od lekarky, ze ti tie lieky aj napriek tomu predpisala :-(

m4k

nechapem.. Doktorka Ti povedala ze tam nieco vyslo ale nepovedala Ti ci si tehotna?? Ak to bolo takto, tak zvlastny pristup.. Mala by si sa spytat jej.. Hladina hormonov sa zvysuje aj pri niektorych patologickych prcesov.. Popripade ak nemas danu doktorku po ruke skus tehotensky test.. Su uz ja take, ktore tehotenstvo odhalia po par dnoch meskania.. Aj ked z jedneho dna meskania by som nepanikarila, len viem, ze mne sa to hovori lahko, Ty asi teraz budes priznaky tehotenstva vidiet vo vsetkom =(