Plucna embolia

zuzic

datelinka aj on ta pozdravuje:) mi to pripada ako ked sme boli deti a hrali sme sa, takto po sebe odkazovat:)) inac preco ho zablokovali? to sa tiez pyta:) ale zaujima to aj mna:)

zuzic

ahojte mam vam odkazat od kariolla ze mu blokobali vstup:( a ze ked nanho budete mat nejake otazky, dam vam jeho mail...

karioll2

delphia
najhorsie mutacia je faktor v leiden homoozygot,najmenej vazne mthfr heterozygot co ma aj moja dcera,chodime na hematologiu na kramare 2xdo roka,nebude nikdy moct uzivat hormonalnu antikoncepciu,musi jest maso a pod,dodrziavat rezimove opatrenia pri lezani,ceste,sedeni,zlomeninach,lietani a pod,vela vody pit a pod,ale to uz asi iste vies.homocystein ma tvoja dcera ok?

delphia

moj otec prezil plucnu emboliu. nasledky priamo ta embolia nezanechala, ale on ma aj bez nej milion diagnoz. ma 79 rokov je diabetik, 2x infarkt myokardu, kardiostimulator,...

ne hematologii si vysetrena nebola? odbery na trobofiliu?

inac kariol dcere (18r.) prisli vysledky trombofilie a ma mutaciu MTHFR C677T heterozygot. formu. Leiden je normal.vies o tom nieco? v januari ide na hematolog. vysetrenie, tak som zvedava co povedia.
ma hypocholesteroleiu familiarnu- po manzelovej strane (svokor, jeho synovia a ich deti maju nizky colesterol). v lipido poradni jej brali krv na trobofiliu a s vysl. ideme na hemat. vys.

liennka

Ano vysledky ok
vraj to mohlo byt s neliecenej prieduskovej astmy hmm no neviem
Dneska musim uz ist pridem zajtra zatial diky

liennka

Hmm no tak to sa cuduje kazdy aj moji doktori.Ale mne sa to podarilo.
Zopakovala sa mi hned do dvoch mesiacov po prvej aj ked som uzivala fraxiparin a neviem co este.:o(
Potom som dlho bola na inekciach;;vcelicach;; potom na leiekochj a tak
no nic prijemne
stale strach ci sa to nezopakuj zas