Plucna embolia

RNG

Fibrinolyticke enzymy, ako nattokinazxa, lumbropkinaza a serrapaptaza nielenze bezpecne riedia krv, ale su schopne rozbit aj stare krvne zrazeniny.
Stenty sa davaju na rozsirenie ciev, ktore su zapchate tukovymi a tukovobielkovinnymi usadeninami. Na
to pomoze cistenie lecitinom a lipazou.

Stenty su zialbohu zdrojom dalsich zrazenin, ktore sa na nich vytvaraju ako na cudzom materiali v tele.

lienka00

liennka...myslím, že hlavnou príčinou prečo máš tuto chorobu je zlá strava...
odporúčam ti prejsť na zdravšiu stravu...

Andrejkaaaa

Ahoj, mam 22 rokov a pred par mesiacmy som mala hlboku zilovu trombozu a nasledne na to plucnu emboliu. Do zil mi dali 4 stenty a cely zivot musim uzivat Warfarin. Este mi zistili 4 geneticke mutacie (homozygot a heterozygot) . A ako to ovplyvnilo moj zivot? Okrem toho, ze beriem same lieky a kazdy mesiac chodim k hematologycke mi to velmi nezmenilo zivot. Citim sa fyzicky a aj psychycky dobre.Robim vsetko co predtym. Hlavne na to netreba stale mysliet. Iba mi je luto, ze si nemozem dat niektore jedla ako moja oblubena kapustnica:( A ako to ty zvladas?

liennka

Diky Maik dakujem ale ja tu nehladam ako sa liecit ale rada by som tu nasla niekoho s podobnymi zdravotnymi problemami ako ja ...
Ale aj tak diik

maik

Ahoj liennka, dá sa účinne pomôcť na prir.báze, bez vedľ.účinkov, napiš mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Ti odb.prispevok v prilohe, ako aj výsledok z praxe.

liennka

Aha no to mi chceli robit ale nakoniec mi to nespravili hmm neviem preco ak by sa mi pohorsilo asi mi to urobia potom...Neviem
A dik za vysvetlenie

fenix1

ze nemozes dlho sediet pri cestovani,pri lete si pichnut clexane ci co mas,pri zlomeninach alebo dlhom lezani treba si pichat tiez,dobra je tmava,aspon 90%cokolada,zrieduje krv,spravne si nasadzovat pancuchy,nemat cukrovku a pod.
znackovane tromocity,odoberu ti krv,zmiesaju s kontrastnou latkou,pichnu do zily,a pozeraju ta pod gama kamerou,ci nemas tromby v plucach a urobia celkovy scan tela

liennka

Neuzivam HK a ani by som nechcela nemam k nemu kladny nazor. Odcudzujem ho!
A ake opatrenia si mal na mysli?
Mam stahujuce pancuchy ktore mam nosit stale okrem spanku, neuzivat nikdy nijake pripravky ani lieky, ktore by obsahovali hormony, pit stale vela vody, atd....
Nesmiem ochoriet aby sami nezvysila teplota nad 38......