Mykoza

Príspevok v téme: Mykoza
sydney

Ahojte kocky, mam neustale problemy s mykozou - taky trosku hrudkovity vytok,skor biely ako zlty,nepachne,skoro vobec nesvrbi.opakuje sa to stale,cipky od doktora uz extra nepomahaju. ono to mam aj koli liekom,takze tipujem ze mam narusene ph (pred dvoma mesiacmi som prekonala zapal ocneho nervu a nasadili mi vtedy na liecbuhormony kortikoidy).ono aj bez cipkov to same prejde.ibaze teraz ako bonus sa pridalo aj to,ze na povrchu som akoby taka vysusena,zodrata-normalne biela zosusena koza,ako kde tu-hned ako to umyjem,tak tam nic nie je.a mam to trochu na jednej strane opuchnute akoby - ono to neboli,ale - sakra uz aj nieco na povrchu? s priatelom mame kondom (mam docasne vysadenu antikoncepciu), umyvam sa pravidelne,aj s lactacydom...ja uz neviem..k doktorovi som objednana za dva tyzdne na prehliadku - mam s tym pockat alebo ist skor? ak mate niektora skusenosti,poradte,dakujem moc :)

aluska

chod k doktorovi hned, necakaj lebo sa to moze rapidne zhorsit...skus si kupit probiotika...aj ked ty si neuzivala antibiotika ale skus to...a kup si fungicidin mast..a teraz radsej nesexuj, lebo sa ti to este viac podrazdi