prejedanie, ako prestat?

Príspevok v téme: prejedanie, ako prestat?
mimmy

mam 24, vazim 54kg a meriam 157cm. chcela by som mat 50-49kg, to by bol ideal kde by som chcela ostat. ale problem je ze cim viac chcem schudnut ty 5kg tym viac sa prejedam. ako by sa telo branilo pri tejto predstave. a tiez je zle ze sa uz sustredim len na jedlo a rozmyslam ako zmenit stravovanie aby sa mi konecne podarilo schudnut. je to so mnou vlastne tak ze som v priebehu 2 rokov schudla z 60kg na 54kg. tu sa to zastavilo a 54kg mam uz asi 2 roky a uz stracam trpezlivost. uz by som proste chcela aby to islo opat dole ale ked sa len trosku zacnem obmedzovat v strave tak sa mi to vrati prejedanim.
poradte mi prosim ako pokracovat lebo do prejedacieho kruhu sa nechcem opat dostat. d

lilililiiii

ahojte je toto velke prezieranie zeeeeeeeeeeeeee???ale to len neska..

rano celozrnny rozok s tvrdom syrom
potom na obed dve ci tri palacinky so slahackou

cela tuba slahacky

cestoviny so syrom

polomacane oplatky
a uz nic asi do neviem kedy bo som najedena na sto rokov sdoperedu ..mozem to skladovat ako taava v hrbe...a inka pribrala som vdaka dnesku pol kila..mam 50.5 vaa

mimmy

Llia ahoj, moj problem stale trva. dakujem za rady. snazim sa ako sa da. viem ze to mozem vyriesit len ja sama. stale makam na veciach do skoly a neviem si oddychnut. jedlo sa uz nejak stalo sucastou mojej pripravy do skoly. byvam sama takze sa ani nemusim skryvat pred nikym. akurat samej mi je zo seba zle ked jem vela a uplne mi to kazi sebavedomie. byt viac s ludmi sa mi teraz neda lebo musim makat do skoly. v skole je to lepsie,ale to su tri dni v tyzdni. a aj ked robim stale nieco, a viac menej ma to co robim aj bavi, neviem prestat tolko jest, a pritom ani nie som hladna. a to ze sa stale pripravujem do skoly a robim nieco, z toho potom zacinam byt unavena a zas len jem. vsetky moje cesty v poslednej dobe vedu k jedlu.... ale viem ze je to len na mne zmenit to, je to tazke, kazdy den si vravim ze uz budem ako pred mesiacom a kazdy den je zas rovnaky. snad cez vianoce si oddychnem a bude to lepsie
dakujem

Llia

mila mimmy... rozumiem ti, co je teraz pre teba podstatne. to co prezivas, som prezila aj ja. myslela som si, ze nikto a nic mi uz v zivote s tymto nepomoze. dalo by sa velmi vela radit...ale ja ti chcem len povedat, teda napisat, ze by si sa mal maximalne zamestnat po cely den, aby si tolko nemysla na jedlo a stravovanie. nie je dobre sa ani obmedzovat upne vo vsetkom v jedle. ide o to dodrzat akusi spravnu mieru - zjest tolko, aby si si s kludnym svedomim povedala, ze si tym telu len pomohla, ze si ho nepretazila. a nie je dobre byt sama, obklop sa ludmi, aspon jedným clovekom, rob nieco, co ta bavi a aj ked budes stale mysliet na tie svoje problemy, nebudes mat "moznost" realizovat ich... zelam ti vela uspechov, mimmy

nexus

ja chcem zasa pribrat.. mam 180 a 75 kg.. co by si mi poradila?
co takto tlacenka s houstickou?, alebo nejake jelitka? :)