Pomoc - mala ma 40,3C

hmmmm

ok, ja sa nehadam, ja som len chcela pmoct tym co je uz odskusane , a viem ze tie obklady niesu bohvieco ale ked uz nic ine nepomahalo tak co mali so mnou robit...prajem skore uzdravenie

brunusa

no tiny by mohla dat vediet ako je mala.
este daco hmmm- rozculila som sa a utocila len v tom pripade ak ma niekto urazil,osocoval...

brunusa

ano teplota jej klesala-som tu citala-nevravim ze jedine spravne je jej dat pyzamko-len aj ten cipok zabera.prepac ale mne sa to zda byt dost drasticka metoda na tak malom dietatku-ked je telo rozhorucene teplotou nad 40 stupnou osprchovat ho studenou vodou-viem aj mne to tak robili tak si dobre pamatam tie pocity. neutocim na nikoho.ale vysmievat sa inym nazorom nemusi ked ich neodskusala.ona mna nazvala cudackou-ja som ju nejak urazila??? ale to je vedlajsie-hlavne aby ta mala bola zdrava. nech uz skusi moju radu alebo vasu- nemyslis? to je najdolezitejsie.

hmmmm

brunusa, prepac ak ta nazvala cudackou ale preco zase ty utocis na kazdeho kto nesuhlasi s tebou???citala som uz viackrat od teba prispevok a ked s tebou niekto nesuhlasil tak si sa hned rozculila...
a inak tiny ti aj pisala ze ma na sebe modre tricko, tak ak by ta modra farba zaberala tak by uz tu teplotu asi nemala..nemyslis??

brunusa

2jajka- nie som cudacka-dakujem. nesud ked si nevyskusala-vzdy radsej modre pyzamko ako dieta ktore ma nad40 osprchovat studenou vodou.ale kazdy nech si robi ako chce.prepac chcela som len poradit radu ktoru mam odskusanu zas ja a viem ze pomaha.alebo len tvoje rady su spravne??? nezalezi na tom co-hlavne ze je to neskodne a ze to pomoze.

hmmmm

for ajka:dakujem
viete co robia s detmi v nemocnici ked maju vysoke teploty???osprchuju a teploty im klesnu...a to viem od sestricky ktora robi na detskom..takze zbytocne by nechala malu v nemocnici tam by s nou robili to co s nou moze robit aj ona doma ale s vacsou laskou:)

jajka

hmmmm, mas svatu pravdu, paralen a studene obklady davala mamka aj mne. Ale ved vidis, ze je to nejaka cudacka, ked pise, ze modre pyzamo pomoze:) Ja by som ihned volala na pohotovost. No a co, ze ste v zahranici, ja som tiez a priatel dal na jeden test v nemocnici za mna 1200 dolarov (dokopy liecba stala vyse 2000).

hmmmm

inak ja som nemyslela decko namocit do studenej vody, ale normalne studene obklady, neviem odkial do ma brunusa ze obklady sa nemaju davat, keby sa nedavali uz tu niesom, lebo ja ako decko som stravila dost po nemocniciach a s teplotami..to 3 rokoch mama sedela nad mojou postielkou a pozerala ci dycham..a som tu takze tie obklady urcite neuskodili...