co by ste robili vy na mojom mieste?

Príspevok v téme: co by ste robili vy na mojom mieste?
xantipa

Zozanmila som sa s chalanom, a kedze som ho velmi chcela stretnut tak som mu napisala, potom sme si smskovali nejaky cas, raz sme sa stretli a padla medzi nami iskricka, potom mi raz dokonca napisal, ze sa mu pacim a ze dufa, ze ma znovu uvidi. Potom sa uz neozval. Napisala som mu, aby sa mi po sviatkoch ozval, napisal /kedze bol na Vianoce prec/, a na Silvestra som mu napisala peknu sms s blahozelanim no a posledne co odpisal bolo, ze mi zablahozelal a na konci dodal, ze mi do Noveho roku praje vela stastia a zabavy. Odvtedy sa neozval. Velmi ma to trapi, lebo neviem co to malo znamenat, som si ista ze sa mu lubim, ale prva mu uz pisat urcite nechcem, spravila so to uz vela razy, myslim, ze teraz je rad na nom. Co mam robit? Zasa sa ponizit a pisat mu, akoby som bola totalne zufala a nemala nikoho kto by o mna stal? Poradte mi prosim, ako by ste to riesili vy... ?

tereza

urcite by som mu napisala nech sa vyjadri co bude dalej aspon by som nebola v neistote.ak by neodpisal tak by som ho vymazala z adresara