HERPES :(

Príspevok v téme: HERPES :(
Kajus

Asi pred tyzdom sa mi spravil herpes na nose...ten sa mi rozsiril nad hornu a aj pod dolnu peru...davala som si na to alkohol a natierala tou mastickou z oriflame...nejak mi to nepomahalo tak mi mama kupila tabletky Riboflavin ktore si davam 2rano,2 na obed a 2 vecer...vysujem si to kožným tonikom Herpík super +....dneska ked som sa sprchovala som si všimla ze sa mi ,,tam dole,, robi herpes ... mozem si na to dat to tonikum? neviem co s tym mam robit a bojim sa ze sa mi to rozsiri :(

bingham

Aj mne sa po vcerajsku robi niaky zvlastny herpes.....holky jedny.....aj ja teraz budem taky neohladuplny ako vy.....

swistica

od zaciatku si to liecila zle, nejaka masticka z oriflame na herpes urcite neucinkuje. Hned si mala nasadit maste typu Zovirax. Teraz je uz neskoro na samoliecbu, treba ist k doktorovi, a asi by som necakala do pondelka ale sla by som na pohotovost uz teraz

hmmmmmmm

prepac,chybicka sa vludlia,k tym ociach, samozrejme ze nie strata sluch,ale zraku.. :-((samozrejme....urcite nevahaj ist k doktorke.

Kajus

ach :(...to ste ma vobec nepotesila tym ze musim ist k doktorke...ale tak stráášne moc dakujem ze ste odpisala a za info :)

hmmmmmmmm

MOJKA URCITE CHOD K DR!!AK NECHCES ABY SA TI TO PRENIESLO AJ NAPR NA OCI, CO MOZE MAT ZA NASLEDOK STRATU SLUCHU.TAM DOLE, TO JE GENITALNY HERPES,,TREBA HO LLIECIT POD LEKARSKYM DOZOROM, NIC SA NEBOJ, DAJU TI TABLETKY, ANTIVIROTIKA DOSTUPNE LEN NA PREDPIS.A VYSETRIA AJ IMUNITU,LEBO ZVYCAJNE SA HERPES VYHODI NA PERE, MALOKEDY TAM DOLU A MALOKEDY ZACINA NA NOSE.URCITE SA NELIEC SAMA.NA HERPES NA PERE SU ANTIVIROTIKA V KREMOVEJJ FORME AKO ZOVIRAX, HERPSEIN/TO ISET.ALEBO VECTAVIR.LIECBA SA ZACINA V PRVOM STADIU-STEKLENIE A SVRBENIE, KED UZ VIES ZE HERPES PRICHADZA.AK SA VSAK SIRI DALEJ, TREBA VYSSIE SPOMINANE TABLETKY.TAKZE IHNED K DOKTORKE!OBVODNA PORADI, POSLE NA KOZNE.HERPIK A RIBOFLAVIN NEPOMOZU.NELIECENIM SI LEN USKODIS.