Strach z horror filmu

Príspevok v téme: Strach z horror filmu
Student23

Ako viete, v dnesnej dobe je mozne vsade najst a pozriet si hociaki horror film.
Ja osobne som fanusikom horror filmov, hoci niektore sa mi zdaju smiesne, zvacsa tie kde je vela krvi,
Nemam strach zo ziadneho horror filmu iba z jedineho a to presne ze postavy z toho filmu.
Ide o serial filmov Halloween a presne o Michael Myers cize: ghostradio.files.wordpress.com
Prvi krat som pozeral tento film ked som bol este chlapec ale vobec to na mna neutikalo, pozeral som aj pokracovanie, bez ziadneho strachu. Potom sa stalo ze som si chcel pozriet 1cast filmu, lebo stale tvrdim ze je to pre mna najlepsi horror film, pozerali sme to niekolki priatelia a iba mne bol ozajstnim horror.
To bolo asi pred 2 rokmi a od ted mam strach zostat sam na intraku, mam strach ist po chodbe v noci, ked som sam na izbe spim so svetlom a aj ked spim tak v kuse sa budim a pozeram ci nie je pri mne, ked som doma tak snivam ze ide schodmi do mojej izbe, niekedy sa mi zda ze ho vidim ked pozriem von z okna.
Je to dost sialene kedze mam 23 rokov.
Jednoducho, pozeral som strasne vela horror filmov, ale ziadny neutikal na mna tak ako tento, alebo zabijak z toho filmu.
Rozpraval som sa s priatelkou, ani ona uz nevie co mi moze pomoct okrem toho aby som uz isiel ku psichologovi alebo podobne.
Nejde mi tolko o to, ze niekomu je to smiesne, ale utika to na moj vykon v skole, lebo ked zostanem sam na izbe, v rano nemozem stat do skoly, lebo som celu noc bdel ci nie je pri mne.
Prosim vas o najaku poradu alebo hoci co, co by mi mohlo pomoct.
Dakujem

olivia22

Ja som sa tiez vzdy hrozne bala hororov, ale potom som si zacala proste uz od zaciatku nejakeho dalsieho hovorit a predstatovat si stab, co tam okolo hercov stoji, ako sa smeju, maskerov co tam cely cas pobehuju a podobne...mne osobne to pomohlo, vsetko je to proste len inscenovane divadielko :).ale tak, to som ja...u inych to tak byt nemusi...v tvojom pripade zajdi fakt za psychologom, sak na tom nic neni..nech to neprerastie naozaj v psychicke problemi..

ramirka

videla som aj to :))...ale mne sa zda nic vsetko orpoti tomu poslednemu co som videla uz su tomu dva dni a stale sa bojim:(

ramirka

ja som taky maniak do hororov rada si nejaky pozriem ale mam pocit ze uz mi stacilo a radsej uz dlhsiu dobu nebudem pozerat filmy tohto zanru...lebo to nerobi moc dobre na psychiku pokial ten horor zanecha nejaku stopu v cloveku..