Tekuty kondom

rok

Ako vidim tato tema bola zalozena pred vyse rokom.....neviete ci sa uz nieco v tomto zmysle pohlo? da sa to niekde zohnat?

jajka001_

mne sa to nezda. ved su kvapocky lasky, to tiez zachyti? a ked to vystriekne, to stiha reagovat? fakt nejake scifi :)
ak to funguje tak vyhoda oproti klasickym je asi len v tom nešušťaní. ktovie kolko to ma vedlajsich ucinkov. superhmota :)

levicaaaaa

ja myslím, že nikto sa neobul, len sme tu dve poopravili tvoju odpoveď... nič zlé sa predsa nestalo... napísala si to ok, len troška menej zrozumiteľne... niekto by to mohol pochopiť tak, že kondómy bránia pohl. chorobám... šak sama vieš akí ľudia sem chodia... :D
inak, všetko ok :)

datelinka

a este raz oprava - ze ti ostane gel pevne drzat na penise, kym prejde niekolkokrat z a do posvy, az kym nezreaguje z ejakulatom. mozno nemam dostatocne vedomosti z fyziky a chemie alebo je to zazracny gel.

aluska

ja som reagovala na to, ze zakladatelka temy napisala ze tekuty kondom brani AJ POHLAVNYM CHOROBAM..a ja som napisala ze to dokaze aj obycajny..teraz sa musite vsetci do mna obuvat?