prsia,zadok..?

Luke27

čo ja wiem, už si holky z takého to uhla nevšímam, pretože mám priatelku kt. velmi ľúbim a už nikoho nehľadám. No ale k tvojmu problému: To maš tak keď ide holka okolo padne pohľad do očí, potom na prsia, a keď je za tebou tak sa otočíme aby sme kukly zadoček. Ono vieš velké prsia sú pekné na pohlad ale čo ja viem, mne sa osobne páčia menšie pevné a ten zadoček, tak určite by mal byť pevnejší nie taký mäkký, taký možno mierne vyšportovaný. No ale to máš tak 1000 ľudí 1000 chutí. To záleží na ľuďoch. pozri a ak máš priatela alebo len budeš mať tak ťa bude milovať preto aká si a čo máš nie to čo nemáš. Určite sa mu bude páčiť tvoj zadoček aj prsia. Holky a neriešte tolko velkosť svojích pŕs. sú pekné aké su a komu sa nepáči jeho problém nie váš, vy musíte byť hlavne spokojné sami zo sebou, zbytočne si robíte vrásky. veď na svete sú aj dôležitejšie veci ako prsia, zadoček a u chalanov velkosť vtáka. Zmierte sa s tým čím ste boli obdarený. PS: na zadočku sa dá popracovať napr. na kolieskových korčuliach, príjemné s užitočným. :oP

vonkajsiavyziva

Ahoj paťa, no tak ja sice nie som chalan, ale poviem ti to takto, chalani si väčšinou berú baby s väčšími bokmi, lebo je to symbol plodnosti, ale milenky majú veľkými prsiami. tak si vyber čo chceš byť: milenka al. manželka???

xyxy

Rozhodujúci je pre mňa celkový dojem.No ale dám prednosť veťkým prsiam-4.5. Ale nie jeto pre mňa až tak doležité.