okulare na mozoch

datelinka

cicusa, inak, ja mam kolegynu, ktora ma tie spravne krivky, ona sa trapi kvoli postave a ja jej tak zdravo zavidim :-)

datelinka

buchto, mam hmotnost hlboko pod 63 a IQ viac ako dvojnasobok tohoto cisla a vravim ti, ze by mi na partnerovi neprekazali okuliare. howgh.

pauli 73

buchto tejto téme už v názve chýbalo IQ ako aj zakladateľovi, ak si si nevšimol nikto ale nikto ti tu nedal za pravdu.

buchto

datelinka - foto neni potrebne mam kamaratkyu kazda povie ze "bez brily" ked ideme von takze to viem ja som sa len pytal ci je to v genoch alebo ako u peknych zien (rozumej pod 63kg) dakujem

cicusa03

my sme to pochopili, ze sa navazas len do mna :) ale k tomuto uz nemam vazne co dodat...25 a rozum 10rocneho..kam tento svet speje..

buchto

cicus len do teba sa navazam nasiel som tvoju temu o chudnuti a 178cm a 55kg povies ze anorekticka tak asi to nebude cmuk cmuk..

datelinka - ty necitas ze bez okuliari zbalim hocijaku kedy chcem? ja budem rad ked nejaka o mna zakopne? sa zobud co ja som uz vsetko mal a nic skarede ;)

dobre koncim nebudem tu prisipevat nema to uroven bohu zial jedna polomoletka znici inteligentnu debatu dakujem jajke za nazor majte sa