Nonhodgkinov lymfon (C83,5)

lloyd.christmas

ano liecba ma asi 6 cyklov.. aspon moja mala.. a v BA su uplne skveli fantasticki ludia pri ktorych zabudas ze si v spitali.. ja sa teraz snazim dat na papier moje pocity a tak, co mi vtedy chodilo hlavou.. sak ked chces sa pozri na " www.branisko.szm.sk " kliknes na "texty" a potom na "c83".. zatial je to len 1. cast. ..

hmmmm

anolieci sa v Ba na detskej onkologii, ak sa dobre pamatam tak uz ma nasadenu chemoterapiun a ze uz ide do nejakej druhej fazy...

lloyd.christmas

No momentalne trpim na "zlomeninu srdca" :) ale inaksie som uplne fit.. je tam kus oslabena imunita to je jasne, ale z tamtej stranky je to OK.. nastastie ide o jednu z mala liecitelnych foriem rakoviny.. sak si vezmi toho hokejistu neviem ako sa spravne pisu "mario lemieu" alebo ten cyklista "armstrong".. tiez tym presli a kde su dnes? :) a inak, lieci sa v BA?

lloyd.christmas

No momentalne trpim na "zlomeninu srdca" :) ale inaksie som uplne fit.. je tam kus oslabena imunita to je jasne, ale z tamtej stranky je to OK.. nastastie ide o jednu z mala liecitelnych foriem rakoviny.. sak si vezmi toho hokejistu neviem ako sa spravne pisu "mario lemieu" alebo ten cyklista "armstrong".. tiez tym presli a kde su dnes? :) a inak, lieci sa v BA?

brunusa

rakovina je hrozne svinstvo- mame to v rodine-bohuzial u nas tolko stastia nemali-a hnusna rakovina ich nakoniec dostala.drzim vam velmi silno palceky-a zelam aby ste sa z toho dostali-ak to ide.vela sil a vela lasky okolo. ludia s rakovinou maju lasky na rozdavanie...aj energie a sily- je to zvlastne ale je to tak- najma deticky.

hmmmm

ahoj mna by zaujimalo ze ci si teraz uz uplne zdravy , lebo kamratka ma syna ktory ma 15 a tiez mu asi v decembri zistili tu istu chorobu...