Make up na bledú pleť

Príspevok v téme: Make up na bledú pleť
Merenwen

Potrebovala by som poradiť s makeupom. Som ryšavka, takže si asi viete predstaviť akú mám svetlú pleť. Pri vyberaní makeupov mám vždy veľký problém, lebo sú všetky tmavé. Oranžová tvár a biely krk, to sa mi nezdá veľmi estetické. Navyše mám akné takže musím vždy hľadať aj makeup, ktorý dobre kryje. A aby toho nebolo dosť, tak aj citlivú pleť. Používala som od Maybelline-Affinitone, bol pomerne svetlý, ale nič nekryl, takže mi bolo vidieť všetky vyrážky:(Tiež mi vyhovoval Acnecolor- svetlý, ale hrozne mi sušil kožu a tvorili sa mi z neho šupinky a navyše sa dosť otieral, keď sa neprepúdroval. Teraz som si kúpila makeup od Alverde- konečne niečo prírodné, ale je to skôr tónovací krém, čiže zase nič nekryje. Už fakt neviem v drogérii skúšam všetky najsvetlejšie odtiene vždy s výsledkom oranžovej machule...Som zúfalá, tak budem rada ak mi niečo odporučíte- nie drahé, ak môže byť a taktiež bežne dostupné. A ak mi navrhujute opaľovať sa, aby som nebola biela, tak vedzte, že ja sa dokážem akurát tak spáliť nič viac :(Neodporúčajte mi prosím nič od Max Factor- to si nekúpim, lebo testujú na zvieratách. Za pomoc Ďakujem.

Pivonka37

Ja mám chvalabohu tak upravenú pleť, zjednotenú, že už asi rok make up nepoužívam. Používam kvalitnú kozmetiku a oplatí sa to.

Bbiribbom

No ja mam tiez strašne svetlú plet, a hľadala som uz všetko mozné. Stále ked si idem kúpit nový make up, stale hľadám iný, lepší.

Momentálne pouzívam ten od Maybelline Super Stay 24h, STRASNE SVETLY! aj ked musím povedat ze 24h určite nevydrzí ale je dobrý na mastnú plet. Púder vôbec netreba! Treba ho len vtedy ak si pod neho dáte nejaký hydratačný krém. Inak si myslím ze nieje vôbec potrebný :)

sisuliatko

Dobry deň.Ja mám mastnú pleť a chcela by som poradiť aký maj-kap mám používat aby bol dobrý a aj hidratoval. No ja používam značku od Rimmel. Poradte mi prosim. Vopred dakujem

-elenitka-

dermacol cover používam na zakrytie ozaj nepekných pupienkov, výborne kryje a je vodou nezmývateľný, takže ak dobre drží, hlavne na kúpalisku :-) a keď je dobre pripravená pleť na nanášanie, t.j.dobre nanesený a vsiaknutý hydratačný podkladový krém, tak je výsledok ohromne krásny
acnecolor je určený iba na lokálne vyrážky a nie na celú tvár, s ním treba narábať opatrne, lebo pokožku vysuší aj tam, kde bola v poriadku

lochness

a co ze je to stara tema? to neexistuju ine zeny so svetlou pletou ktore tu mozu najst uzitocne info?

inak ten make-up cover mam aj ja, ale pouzivam ho len ako korektor, fakt je dost taky hutny a tazko by sa podla mna na celu tvar rozotieral... tiez som fest bleda ale ta 208cka je tusim aj na mna dost svetla :D ale po lokalnom rozotreti ju nevidno a kryje pekne... make-up pouzivam Catrice Infinitte Matt, najsvetlejsi odtien mi celkom sadol, treba skusit omrknut v DMke...

sssaš

baby, mne sa ten dermacol make up cover moc neosvedčil.... prišiel mi dosťˇ ťažky ale veď každý má inú pleť :)

lufee

ahojky takze jednoznacne ti radim od dermacolu vola sa to make up cover, odtien 208.nezlakni sa toho cisla lebo ich skala zacina pri stenovo bielej a ta 208 je skutocne velmi bleda telova. typ pleti mam podobny ako ty a tento make up bude urcite dost svetly. a kryje vynikajuco, pouzivala som ho dokonca na zosvetlenie pleti tmavsieho dievcata pri realizacii divadelnej masky. ono je to vpodstate make up na profesionalne ucely a stal ma asi 4 eura co je vyborne. tak vyskusaj:)