vlasy a kojenie

aknitka

mne tiež vlasy strašne padali a aj dr. mi povedala že to súvisí s kojením. keď som kojiť prestala, aj vlasy mi prestali vypadávať.

katka000

no mne po porode zacali extremne vypadavat vlasy, chodila som ku koznej, davala mi vitamin B5 injekcne, co mi velmi nepomahalo. preslo mi to asi az o tristvrte roka ked som uz nekojila a dala som si predpisat antikoncepciu. vypadavanie vlasov suvisi s hladinou hormonov, ktore ti po porode klesnu, pretoze ja aj ked som kojila som mala vsetky parametre krvi aj mineralov a vitaminov v norme. mne napr. teraz velmi pomaha lopuchova voda.

datelinka

nina, vypadavanie vlasov suvisi najma s tym, ze pocas tehotenstva u vacsiny zien je mozne pozorovat, ze im vlasy zhustnu, su bohatsie a krajsie, s leskom, podobne aj s nechtami. no a po porode, ked sa zmeni hormonalna hladina, sa dostava postupne organizmus do normalu.
ale niet dovod na tvoje obavy, nemysli si, ze ti vypada pol hlavy :-)

aluska

ja len viem ze zinok je na vlasy a aspon mne pomaha proti vypadavaniu...ale zas neviem ako to je ked kojis...ci sa to moze

jajka001_

mne zacali padat ale to preto ze pocas tehotenstva mi vobec nepadali. takze kym pocas tehu som ich mala krasne, po som ich mala take ako predtym.
horsie je to so zubami, kym predtym som mala bez kazu, potom sa mi zacali dost kazit, zrazu som mala tri kazy