som uuplne HOTOVA :-(((

Príspevok v téme: som uuplne HOTOVA :-(((
salatka

ahojte, v podstate neviem ako zacat .... pred skoro polrokom sa so mnou rozisiel priatel, bola som z toho dost hotova a nevedela sa s tym zmierit, ale postupom casu to zo mn aneak odpadavalo a ja som bola v pohode ... medzitym som si nasla kamarata, s ktorym som mavala iba sex a potom ma oslovil jeden davny znamy a chodili sme spolu von a dali t neak dokopoy... lenze u mna bol problem v tom, ze som k nemu nic necitila, nepreskocila ziadna iskra a tak sme to pred dvomi dnami skoncili ...bol to vsak kamarat mojho brata, a hned nato, ako sme sa rozisli mu volal.. ze uz nei sme spolu a vraj sa spravam ako decko, a ze som ironicky povrchna (netusim co to znamema) a vraj este nie som zmierena s rozchodom s byvalym... to tam mozno trochu pravda byt moze, pretoze doteraz som bola ok ..ale teraz ked si na neho spomeniem a ak by sa hccel vratit, tak by som ho vzala spat (ale ot sa nestane).... nuz ale od tejto soboty, ako uz nie som s tym priatelom, tak mi stale vypisuje hovadiny a nech mu dam akukolcek odpoved, tak si to vylozi po svojom a samozrejme, ze som ta najhorsia .. ako ja uz takto nevydrzim a ked mam pravdu povdat, ani t pocasie mi nepridava na nalade, skor naopak ... mam pocit ze sa ani nemam z coho tesit, co robit ..hrozne ma to ubija a pomaly mam asi depky ... je mi uplne strasne :-( preco akurat ja nemozem mat niekoho normalneho , preco? no a odkedy nie osm s tymto tak som znovu obnovila sexualny vztah s kamaratom .... len teda samzrejme, on tolko casu nema .a ja uz neivem co mam robit ... ved neziadam snad vela ak hcem normalneho partnera ... a hlavne sa bojim toho, ze ostanem sama, ze si nikoho nenajdem :-(( prosim poradte mi .. som uplne na dne ....

salatka

ajka02, tak urcite niekde pobehuje muz, s ktorym by som bola naozaj staastna,ale mam taky pocit, ze ho ais nikdy nenajdem po tomto vsetkom ...a nuz tento moj byvaly uz teraz, je oako odrthnuty z retaze .. v sobotu sme sa rozisli a vcera ma stale niecim bombardoval... najprv mi iba normalnenapisal, tak som ho odzdravila a osm myslela, ze nieco chce,aelbo som mu nieco zabudla vratit..ale potom zacal vstko rozoberat a zase robit len zo mna tu zlu..ale nemyslim si, ze by som urobila nieco zle.. boze, ved ak nieco k cloveku necitim a nic mi to nehovori, tak naco budem v takom vztahu trapit seba a neskor aj jeho? ved keby do toho spadol este viacej ak teraz tak by to pre neho bolo tazke pozviechanie..aj ked teraz hra velku formu a vypisuje mi, ze on je v pohode a ze ved on tiez skoro nic necitil..a hned nato, ze sa stretava s byvalou a asi to daju dokopy a taketo bludy..ved to je jeho vec..ale neprestava s tym ....

bougalinee, mas pravdu, vzdy som tu ja sama pre seba, len niekedy sa mi to zda malo vies , niekedy clovek potrebuje aj niekoho ineho, kto stoji pri nom je s nim ... aj ked mam rodinu a vsetko , ale tak je nieco ine rodicia a nieco ine partner .... a moje sebavedomie..tak ako je v pohode, ale v poslednom case asi dost rapidne klesa ... je ako taka sinusoida ..raz hore, raz dole ... nekedy si pripadam hrozne nemozna ... a ano raz urcite pride aj to dobre a pekne...len clovek y chcel, aby to uz bolo ..

darika.. takto to bolo , v maji som sa rozisla po niekolkych rokoch s piratelom, resp on so mnou ... cele leto som nikoho nemala , len raz som sa nahodne stretla s tymto mojim kamaratom,s ktorym so m sa nestretavala, pretoze ked som mala byvaleho, tak som neak pomaly stracala kontakt na kamaratov..a kedze sme si vzdy dobre rozumeli a vsetko hovorili a riesili, tak sme sa stretavai a neak sme spolu zacali spavat ... ale tka sme sa aj dohodli ... no a potom prisiel tento druhy vztah, a ked som s nim zacala , tak kamarata na sex som samozrejme nechala .... no a ked som aj s tymto vsobotu skoncila, tak som obnovila, s tymto kamaratom zase nas sex.vztah ... je to ten isty co predtym ... a to som pisala, ze by som sa vratila k tomu byvalemu, s ktorym som chodila tyc niekolko rokov, ak by prisiel za mnou .... ale ako psiem, to sa aj tak nestane ...

nexus mas pravdu, je to neopodstatneny strach ale tak neak zo mn avyhadza..lebo uz som chcela budovat nieco ine a nie riesit zase zaciatok vztahu a zacinat vstko odznova ..myslela som, ze s byvalym nam to vyjde a zrazu bum a rozisiel sa so mnou ...
inak mam 24rokovs

nexus

to je neopodstatney strach ze si nikoho nenajdes...strach je nas najvacsi nepriatel...zbytocne sa stresujeme a zapricinuje nam to len problemy...treba sa zastavit, obrazne povedane, ukludnit sa, najsta si na seba cas...spisat si na papier svoje vyhody a nevyhody, a zistis, ze tych vyhod mas utcite viacej..clovek v depke ma ale tendencie vidiet len to cierne to pozitivne pracne dolovat a pritom je to zakopane rovno "na dvore" len si treba dat namahu a vyhrabat to...ja to spravim dnes...treba to utapanie sa ukoncit...nici to..
kolko mas rokov?

darika

Salatka
ak tomu rozumiem dobre,tak ty si mala vztah,potom sex s kamaratom,ku ktoremu si nic necitila,potom si ho nechala a zrazu by si ho brala naspat,ale uz si nasla dalsi sexualny objekt kamarata?Dalsieho?To co je?Ty chces vztah,normalneho priatela,ale pritom spis s kamaratmi?Ku ktorym nic necitis?Tak v prvom rade by si si mala urobit poriadok vo svojom zivote a potom od zivota nieco ziadat.

bougalinee

netreba hovorit o strachu zo samoty,vzdy tu ostnes aspon ty sama pre seba,ty si ten najdolezitejsi clovek pre seba,hlavu hore,nechaj v sebe prudit stratene sebavedomie,vsetko potrebuje svoj cas,vsetko....vzdy je to tak,ze po zlom pride dobre.kedy?to nikto nevie,ale pride,len to chce trpezlivost :)

Ajka02

salatka ked ti napise nejaku sms tak ho jednoducho ignoruj ved jeho to prejde a da ti pokoj...co sa tyka toho pocasia tam ti asi vela neporadim :)...no a ze by si zostala sama?...neboj sa urcite niekde teraz pobehuje muz pre teba len sa musite najst inak nepises kolko mas rokov takze ti viac napisat neviem