PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY???????

Príspevok v téme: PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY???????
ZIVATKA

SOM SMUTNA NO CHCEM TO ZMENIT!NECHCEM SA LUTOVAT...MAM DOST ZNICENY ZIVOT.SOM SAMA ROZVEDENA S PODLOMENYM ZDRAVIM S DVOMI DETMI,NEMAM ESTE ANI 40.VELAKRAT SA MUSIM PYTAT PRECO JE ZIVOT TAKY NESPRAVODLIVY A KRUTY NIEKTO MA VSETKO A NIEKTO SKORO NIC...NIEKTO JE POCTIVY A NEUBLIZI NIKOMU A ZA DOBROTU NA ZOBROTU A NIEKTO OKRADA VLASTNU RODINU PODVADZA PARTNERA,JE FALOSNY A MA SA DOBRE....AKO JE TOTO VOBEC MOZNE???NIEKEDY SA MI NEDARI ZMIERIT SA S TYMTO!!!

nicccin

Čo je na tomto svete spravodlive ??? Nič..stastni su len ti vyvolení, ostatní sa budu trapit....tak ako ja,moja mama a brat..za posledne dni sa vsetko pokazilo...babkz je v nemocnici, zomreli dve mačky,dalsia je chorz.ano viem som padavka a slaboch, lenze ina uz nebudem, nieje pravda ,ze taketo situacie cloveka posilnia,mna nie...kazi sa nam vela ve ci, mam divne sny...tak by som chcela vratit cas a byt stastna ako niekedy,riesit tak obycajne veci ako učenie do školy, ci vyber topanok..mam 24 rokov a uz nevladzem..odkedy som povedala,ze sa ccem prestahovat a zacat novy zivot,vsetko sa kazi,akkby sa mi Boh vysmieal....

stastnablcha

mala som manzela.. uzasny clovek to bol .. 2 malicke deti.. a zrazu vecer dal pusu a rano ho moja malicka dcera nasla mrtveho. co je na tom spravodlive..
kazdy si prejde takymto niecim vo svojom zivote.. otazne je ako sa k tomu postavis.. aj ked berem ze su situacie kedy sa ma clovek chut na vsetko vy...

ehm

Píšeš, že máš deti. Kašli na všetko, prestaň sa zaoberať spravodlivosťou a nespravodlivosťou sveta a snaž sa čo najlepšie žiť pre svoje deti. Sú to TVOJE deti a nemysli na toho, kto má byť spoluzodpovedný. Daj deťom to, čo vládzeš. Ony sú tvoja nádej a tvoja budúcnosť. Veľa zdravia ti prajem a lásky od tvojich detí.

helgaJ

pacia sa mi odpovede DATELINKY a BIBY.
autorke: zlaticko, nebolo nam slubovane, ze zivot na Zemi bude prechadzka. Prave naopak,
prisli sme sa sem ucit a aj trpiet okrem radosti. Kazdy z nas sa vyucujeme TO SVOJE a kazdy
ma tazkosti. Niekto sa moze zdat byt bez problemov v mladosti ale smutku a skuskam sa nevyhne napriklad v starobe, atd..
Drz sa, dievca.

mother222

verbena to co napisala lussy je bohuzial pravda... v 90% pripadov ostane vsetko na zene co poznam pripady z okolia... muzom tato spolocnost proste vsetko toleruje...tvoja byvala kolegyna mala asi stastie ze jej muz sa o dieta postaral ale drviva vacsina muzov na sk si najde novu partnerku a svoje deti kasle.. neposle im ani 20 eur vyzivne ani ich nepride pozriet...

verbena

Lusssy ..kde je napísane že sa o ne starať musí žena?
je X prípadov kedy sa dvaja dohodli že dieťa bude v starostlivosti otca...
ja poznám osobne taký prípad, kde moja byvala kolegyna po rozvode si kupila byt v inom meste, dieťa nechala otcovi, lebo by nemala malá kde byť kym by bola v práci, a na pestunku peniaze nemá,
tiež poznám chlapa ktorý má v starostlivosti dieta lebo jeho ex sa nechcela a nevedela starať...a ani sa nejak extra o to dieťa nezaujima,.. takze zena kludne moze decko nechat tatkovi..
tiez je po novom moznost striedavej starostlivosti...

biba756

ahoj zivatka je mi velmi luto ze mas zdravotne problemy poznam to sama to vie pekne cloveka potrapit uprimne ti prajem aby sa ti polepsilo a ulavilo aby si tu bola zdrava a spokojna pre svoje dve deticky ktore ta potrebuju a lubia . Zdravie je to najdolezitejsie co mame kaslat aj nejakeho blbeho chlapa co zato nestoji ale vidiet chodit byt zdravy je naozaj to najdolezitejsie:vela ludi sa tvari ze su stastny ze ich nic netrapi ale opak je pravdou sama som si myslela aky su niektory ludia stastny ale vsetko to bola iba maska castokrat mali zle vztahy v rodine uplne iny zivot nez ako prezentovali pred ludmi. takze never vsetkemu co vidis a co ti hovoria ludia kazdy sa snazi prezentovat v tom najlepsom svetle no nikto nevie co sa odohrava v jeho dusi a aky ten clovek v skutocnosti je. z toho dovodu ani nikdy nikomu nezelaj nic zle aj tie svine co sa ,,maju dobre,, tym to tiez vsetko pride v zivote a v takej situacii ze to budu najmenej cakat a najviac ich to rani. aj ked to pride po rokoch mozno ale neboj aj ked trpime boh presne vie co robi a mne napriklad najviac v trapeni pomohla viera.uplne mi to zmenilo pohlad na svet a pomohlo pochopit odpustit a ist v zivote dalej. vela stasticka a hlavne zdravicka ti prajem