Bolesti krcnej chrbtice vyzarujuce az do hlavy

bucka

ahojte vie mi niekto poradit strasne ma bolieva krcna chrbtica a ide mi to az do hlavy az sa mi tci hlava co je dobre na to dakujeeem

danielamery

Problém s chrbticou.Zistili mi,že nemám dvakrát esovite prehnutú chrbticu,ale rovnú.A ak som správne pochopila tvorí sa mi nedostatočné množstvo colagénu.Na to mi lekár predpísal colafit,náp.flektor a miolatwn.Moj prob.neustúpil.Silná bolesť krč.chrbtice trpnutie kolien,bol.medzi lop.a niekedy pocit, že nemáte krk.Silná bolesť v kríž,obl.V noci sa neobraciem ale prehadzujem za pomoci rúk a noh.Ozve sa odborník?

sii

ja mam podobny problem a ta akupunktura je nezmysel aspon co sa mna tyka. Je to len predrazene, vychvalene a hovno z toho

domca

akupunkturu by som aj vyhladala je jedna liecitelka v kosiciach ale co ma to bude stat?nevie mi iekto poradit alebo nepozna niekto taku liecitelku,liecitela?

kiko

Najrýchlejšia pomoc je použiť fén na vlasy - dostatočne prehriať krčnú oblasť, týmto sa uvoľnia stuhnuté svaly a zároveň pri opatrnom pohybe môžu skočiť aj platničky na svoje miesto. Doporučujem po vychladnutí použiť krém ARTROSTOP. Mám s tým dlhodobo dobré skúsenosti. Problém je v prievane a nenosení vysokégho goliera - šálu.

vlasta

Mavala som velke problemy s krcnou chrbticou, museli mi robit aj obstreky, casto som chodila na rehabilitacie, az kym som nezacala pouzivat bioptron, rucny masazer a elektroakupunkturu. Tymito pristrojmi som sa doma sama liecila ak som mala problemy, vobec som nechodila na rehabilitacie. Uz asi rok nosim magneticke sperky, ktore mi velmi dobre robia. Krcna chrbtica ma skoro vobec neboli a ak obcas tak iba rano citim slabsie bolesti a aj tie dopoludnia v priebehu dna
celkom ustupia. V pripade zaujmu blizsie vysvetlim, info aj na t.c. 0907669444
Vlasta