Forever living products

Ivka 1

Ja poznám osobne viac žien,ktorým pomohli pri otehotnení. Pomocou týchto
produktov sa narodilo na Slovensku viac
ako dvesto bábätiek.Dôležité je samozrejme navštevovať gynekológa,ktorý
určí liečbu. Dopĺňa sa tak klasická
medicína s aditívnou.

katika aloe

ahojte.ahoj medka aj ja som si teraz objednala vyrobky a uz ich aj pouzivam.dost mi pomohli co sa tyka zaludka a chcem otehotniet ale nedari sa preto som sa obratila na tieto vyrobky...nepoznate nejake pripady otehotnenia?

Ivka 1

Rovnako aj ja sa pridávam. Produkty používam a odporúčam už štyri roky.
Máme veľmi dobré výsledky s pomocou pri
otehotnení,gynekologických ťažkostiach,
ťažkosťami v tráviacom trakte,krvotvorbe,
kožné ochorenia. Rada Vám poradím ak budete potrebovať.

medka

Pred nedávnom som si objednala výrobky z Forever /ešte ich nemám/, potešili ste ma dúfam že budem spokojná. Presvedčilo ma to čo som o nich počula a teraz si to len potvrdzujem, ale na 100% sa mi to potvrdí až pri ich užívaní.

foreveracka

Máme už päťročné skúsenosti a môžem potvrdiť, že veľmi pozitívne. Ja sa venujem s manželom potr. doplnkom už 12 rokov, ale tie predošlé výsledky s výrobkami iných firiem sa nedajú porovnať s našimi terajšími skúsenosťami. To aj v oblastiach, kde klasická medicína zlyhava. Produkty na báze aloe vera pôsobia na bunečnej báze, preto majú také široké uplatnenie. Pozitívne výsledky sú spravidla, ak je gynekologický problém ( neplodnosť, zápaly, cysty ...) rôzne gastro problémy (aj helikobacter, zápal žalúdka, čriev ... ), znížená imunita, alergia, ekzém, a rôzne civilizačné ochorenia. Samozrejme tie produkty nenahradia lekára v akútnych prípadoch, ale sú výborným prírodným doplnkom bez vedľajších účinkov. Perfektne detoxikujú organizmus, dodajú všetky potrebné látky, ktoré potrebuje náš imunitný systém ku správnemu fungovaniu. Ja na ne nedám dopustiť :-), len odporúčať viem, bez obáv.

zena

Erik neviem ci mi uveris, ale za tri dni ma postavila stava zase na nohy, ale po doporuceni mojho liecitela som mala pit 2 az 3 krat denne osminku, takze velke mnozstvo. Urcil ze problem je v crevach a preto broskynovu som uzivala a este uzivam, ale mensie mnozstvo a nechcem prestat nikdy tak velmi mi pomohla, samozrejme mala som aj terapiu odstranenie blokad, aby ziskana energia mohla zase volne prudit v tele a zasobovat chore organy.

roland

Ahoj vsetci,rad Vam poradim ohladne vyrobkov aloe vera. Ak mate zaujem podnikat v tejto oblasti kontaktujte ma prosim na cisle 0903 602 298.

mari

Pozri sa sam na: www.foreverliving.com
Su to velmi dobre produkty, aspon ja som s nimi spokojna. Je tu kdesi aj niekto, kto sa tym zaobera. Snad sa ti ozve.