Forever living products

Domenica ST

Zdravim a rada by som potvrdila to co sa tu pise .. Skvele skusenosti, zacala som s kozmetikou tiez spolupracovat , mavam skolenia v anglicku a kvalitu s vynikajucimi ucinkami mozem doporucit.
Zacala som s pouzivanim obycajnej aloe a po tyzdni som videla uzasne vysledky na pleti, pojozke (po atopickych ekzemoch -domtormi neliecitelne onemocnenie

Jarus1111

Z vyrobkami zAloe Vera od foreveru nedam dopustit su to velmi kvalitne produkty.Velmi pomohli mne a mojej rodine. Po tychto skusenostiach som zacala z foreverom pracovat a zmenil sa mi zivot som velmi stastna Nepoznam lepsiu firmu ktora by davala svojim zamestnancom to co davaw Forever.Ak bude mat niekto zaujem kludne ma moze kontaktovat na t.c. 0908790760

Annie123

Ahoj Evelin14,

rada by som reagovala na tvoj príspevok.

Tvoje obavy sú určite na mieste, ale z vlastnej skúsenosti Aloe od Forever Living Prodacts považujem za najlepšie na trhu.

Kvôli farmaceutickému priemyslu sú uvedenia na obale také, aké sú, aby nerobili problémy tejto spoločnosti.

Jeden z účinkov Aloe Vera je detoxikácia (zbavovanie sa toxínov z organizmu; telo sa čistí od chemikálií) - preto sa neodporúča pre tehotné ženy, ktoré ešte nikdy pred tým Aloe nepili, aby toxíny nepoškodili bábätku. Taktiež pri detoxe sa dočasne môžu objavovať ekzémy, kožné vyrážky, bolesť hlavy... - nie je to však alergická reakcia. Môže sa to prejaviť, ale treba pokračovať užívať Aloe a zmizne to.

Aloe pôsobí imunomodulačne - keď je prehnaná imunita (alergie) optimalizuje ju, keď je slabá imunity, zvýši ju.

Určite dcérke nepoškodí. Vrelo odporúčam... :)

Prípadne sa obráť na lekársky zbor Forever Living - popýtaj informácie od človeka, čo ti to predal :)

Evelin14

Dobrý deň!
Moja dcérka má 20 mesiacov. Má dosť slabú imunitu, keď je v okolí nejaký vírus, skoro vždy to dostane. Teraz má hnačku a 2x už mala v stolici krvavé hlieny. 4 dni má krče v podbrušku. Doktori nenašli zatiaľ nič, pediatrička hovorila, že je to iba ďalší vírus.
Chcela by som jej pomôcť posilniť imunitu, prečistiť jej telíčko. Počula som o produktoch aloe vera. Máme doma žltý gél od Forever, ale bojím sa vyskúšať. Čítala som aj dobré ale aj zlé skúsenosti. Napriek tomu, že sa píše, že nemá vedľajšie účinky, dočítala som sa už o alergických reakciach. Odporúča sa to aj deťom, ale na druhej strane sa píše, že sa neodporúča deťom do 10 rokov. Niekde sa píše, že kludne to môžu piť tehotné a dojčiace ženy, ale na obale je, že majú konzultovať lekárom.
Nechcela by som jej ublížiť nevhodým výberom, nechcem z nej robiť ani pokusného králika.
Prosím keď viete poradte mi!
Za Vašu odpoveď vopred ďakujem!

Ivka 1

Výborná úplne s Tebou súhlasím.My výrobky FLP používame už viac ako desať rokov a s ľuďmi,ktorí sa trápili s rôznymi ochoreniami dlhú dobu sa stretávam každý deň.Popritom okrem liekov od lekára užívali aj "prírodne"doplnky výživy z lekárne.stálo ich to kopec peňazí a výsledok žiadny.Takže nie je aloe ako aloe a prírodné doplnky ako prírodné doplnky.

výborná

ja som trpela 20 rokou,ani jeden lekár mi nepomohol,prečo?lebo všetko je o biznise,ALOE VERA- kvalitná 100% postaví každého na nohy,ja som sa dala do poriadku za 2,5 roka ,to je doktor-zázrak, ktorý neodvráva a stále lieči,už Kleopatra ju používala ,Moreplavci sa bez nej nepohli na more,ešte aj naše babky ju poznali ako domáceho doktora--
len kvalitná 5ročná aloe vera je liečivá,a len jedna kvitne,takže si ju vážte-viac info.*0914/247 776*dakujem

Ivka 1

Ak bude záujem,môžete konzultovať s gynekológmi zo Slovenska,ktorí majú s nimi
skúsenosti.Veľmi radi privítame medzi sebou ďalšieho odborníka.

gynpôrlek

budeme mať kongres gynekologov tak sa spýtam aj ne tento preparát bude tam cca 900 gynekologov aj zo zahraničia