boest prsnikov

Príspevok v téme: boest prsnikov
evusa2001

ahojte mam taky problem bolia ma prsniky normalne ma bolia vzdy asi tyzden pred menzesom vlastne aj boleli dostala som menzes potom prestali boliet menzes som mala04,01,07a teraz asi 2-3dni ma bolia zase co to sposobuje?zeby ze mam plodne dni(nikdy som bolest nepocitovala pocas plodnych dni)alebo mam zvysenu hladinu estrogenu?ale mozem byt tehotna aj napriek tomu ze som mala menzes?prosim o radu

lienocka

chcela by som sa spytat ze je mozne aby mna prsai boleli asi tyzden pred menzesom.. a predtym mna nikdy neboleli?? vzdy ma bolelo pod brusku ked som mala dostat a teraz mna zacali v nedelu prsia ale kramy mam dostat az v nedelu.. moze to tak byt??

lllll

mam hrcku na pravej strane na bruchu co s tym??aj ked viem zee toto je stranka trosku o inom ale ak viete pomozte pls?:-)(((

evusa2001

ahojte ludkovia
musim vam povedat ze som dostala menzes takze babetko neni som s toho velmi smutna a tak som sa tesila....myslela som ze to konecne vyjde..no co vam poviem smola neudrzalo sa to tam aj ked lekar povedal ze pravdepodobnost tam je,mozno nabuduce......:((

evusa2001

ahojte chcela som vam len povedat ze som bola dnes u gynekologa.povedal mi ze je pravdepodobnost ze som gravidna lebo moja sliznica ma hrubku 16mm.co normalne je u zdravej zeny asi okolo9-12mm.tehotensky test bol negativny preto lebo je este velmi skoro.hm ale moze sa aj mylit.uvidime na buduci tyzden co povie na to test.potom vam dam vediet ci je moja tuzba splnena mat konecne babetko.drz te mi palce a aj keby nebola som v tom aj tak vam vsetkym dakujem co ste mi odpisali.vasa evusa2001

evusa2001

tereza
ja necvicim neám anoo zdureniny a netecie mi ani nic s bradavky.mam prsia dost citlive a narastlimi,horie je ze ked rano vstavam s postele tak akoby mi sa naliali.mam niekedy problem spavat na bruchu.aj ked mam cislo asi dvojky.musim mat podprsenku nemem potom ich take citlive ale ked sa ma partner chyti joj hroza..a co vela hormonu???plodne dni mi uz skoncili a bolest pretrvava normalne zacinam si mysliet ci nie som tehotna ale test bol negativny...asi pojdem utorok ku gynekologovi ak to neprestane.

livaa

Evusa
Je to normalne ze ta bolia prsia pred menstruaciou,aj sa troch zvacsia,to ma vacsina zien.....citis take napnutie.....ale ked ta bolia nepretrzite,aj po tom tak sa informuj u svojho gynekologa.....

tereza

evusa velmi dobre si si zistila z coho vsetkeho ta mozu boliet prsniky.este si k tomu pridaj svalovicu z cvicenia,dvihania niecoho tazkeho,po milovani s naruzivym partnerom.ak toto vsetko vylucujes a bolest sa stupnuje a nie zmiernuje tak navstiv gynekologa.ten ti urcite pomoze.jednym z velmi dolezitych priznakov pri ochoreni prsnika je vzdurenie bradavky,vytok z bradavky alebo hrcka na prsniku.ak mas nieco taketo ihned navstiv lekara.