Sebapoškodzovanie

Príspevok v téme: Sebapoškodzovanie
Eliška

Režem sa a neviem prestať, možno by som zvláádla prestať, kebyže veľmi chcem , ale neviem či chcem, je to ako droga. Aj keď mi je dobre, tak je tam to nutkanie "urob to". Nerežem sa každý deň, skôr raz za týždeň po dobu už vyše roka a tak nejako....Pomožte prosím, uvítam vaše rady, názory a skúsenosti...už ma nebaví skrývať svoje jazvy a rany...

Eliška

Darika ..som "s ním" už vyše roka, začínalo to ako vzťah, ale hneď sme ostali ako kamaráti, čo je na ňom také úžasné? správa sa ku mne normálne, vie ma rozosmiať, je to také moje slniečko, pri ňom blbnem, zabávam sa a som šťastná, stačí slovo a už je to tu, už sa cítim ako v siedmom nebi a on je to jediné, čo na svete mám...

darika

tak potom nie si jedina,kto ma v triede problem,ak som pochopila.Ak tych par ludi robi zle par dalsim ludom,otoc sa im chrbtom,nevsimaj si a skuste sa dat dokopy vy,co sa do vas navazaju.V inej triede nie je nikto,za kym by si isla?

ivvka

prepac nechcla som ta s tym emom urazit .Som rada ze si neni.,no dnes asi ani spat nepojdem,ae darika pekne pisa pocuvni .Dobru noc

Eliška

darika šak veď ja robím, snažím sa bláznivosť je moje druhé meno..ale pre nich som divná, ale to všetko je o tom, že máme v triede pár ľudí, ktorý šikanujú každého, kto príde do cesty...

darika

Eliska
co je take uzasne na tom kamaratovi?Cim si ta ziskal,cim je iny?Nie si mu len vdacna za to,ze on jediny sa k tebe chova normalne?

ivvka

Dievca zlate tak by som ti pomohla ale v tomto si budes musiet poradit sama musis sa rozhodnut co je pre teba spravne ale nepokaz si tvoje najkrajsie roky .Dobru noc

darika

Eliska
a co keby si raz vosla do triedy,cez volno,alebo prestavku,proste si najst chvilku,kedy by si proste buchla po stole povedala vsetkym,nech ti kazdy povie priamo,ci si niekomu ublizila.Povedz im,ze sa tazko zije a chodi do akoly,ked nevies dovod ich chovania.Proste sa skus s nimi porozpravat.Alebo v kazdej triede je niekto,s kym drzia a komu fandi vacsina.Co takto ziskat si jeho.Oni ti mozno aj zavidia,ze si dobra.Eliska,v kazdom pripade,najprv mysli na seba.Skus urobit nieco blaznive,co by ich zaskocilo,aby mali dovod sa ta nieco pytat,komunikovat s tebou.Keby si si nasla cestu ku kamaratom,prestala by si mysliet na to,ze si musis ublizovat.