Bolest v podbrušku,výtok,svrbenie

Príspevok v téme: Bolest v podbrušku,výtok,svrbenie
Jamie

Ahojte,
asi pred par dnami som mala hrudkovity vytok, potom som mavala v noci svrbenie z vonkajsej strany, k tomu sa pridala postupne silnejuca sustavna bolest v podbrusku, dnes rano su to uz silne krce a vytok sa zmenil na taky riedky, svetlo zltej farby, myslim ze bez zapachu.
prosim poradte, co s tym....
Dakujem.

pukalka

Ja si tiež myslím že ide o mykozu ale nechápem prečo ťa bolí v podbrušku. Na tú mykozu skús Enzymax je to výživový doplnok .

aluska

aj tak nechapem..sak ta poslala na sono...z toho vysetrenia pohmatom aj tak moc nezisti..ked ta boli podbrusko, tak ta bude asi boliet maternica alebo vajecniky...tie sa da vidiet len cez sono

jajkafr

Jamie
možno preto ťa poslala na sono, aby zistila či tam není náhodou cysta alebo čo...
aký máš výtok? ak je biely hrudkovitý tvarohový tak idem o mykózu, žltý = baktéria, skús si kúpiť Canesten krém alebo ešte lepšie vaginálne tablety keď ti nepredpísala gynekologička nič
skoré uzdravenie prajem a držím palčeky

Jamie

aluska:
no ako..nehnevaj sa,ale nikde som nenasla zmienku u tom,ze pri mikoze su neustale bolesti a krce v podbrusku,ktore sa daju utlmit len liekmi..takze... a svrbenie som mala len dve noci,uz uplne preslo. vytok zostal. niekedy silnejsi,niekedy slabsi... ach jaj... :o)

jajkafr

aluska ale aj tak ju mala lekárka vyšetriť moja lekárka ma vyšetruje vždy keď prídem k nej či to je bolesť v podbrušku alebo výtok či svrbenie zo spodu...

aluska

tak ocividne mas mikozu..tak naco ta ma vysetrit... to ja ked pridem do ambulancie a poviem len sestricke co ma trapi, tak aj ona hned vie ze je to mikoza..lebo ako mi doktor povedal, kazda 2 alebo 3 zena chodi k doktorovi koli tomuto problemu...tak asi vie co robi

Jamie

ahojte, dnes som bola u gynekologicky. popisala som jej,co mi je, ako ma boli podbrusko...
co ma prekvapilo bolo,ze mi hned predpisala kvapky a tabletky, ani ma neprehliadla a poslala ma na vysetrenie na ultrazvuk,no bohuzial,lekar ma dnes volno,takze az v stredu...
prekvapilo ma to,to je standardny postup? myslela som,ze ma prehliadne...

jajkafr

jamie tak potom držím palčeky ibalgin má aj protizápalovú zložku takže sčasti vyliečiš aj zápal ale určite navštív lekárku