A zas.......

bingham

:DDDDD noooo tak ja mam sny tiez zaujimave..., ale toto....sa mi este nesnivalo :)))) a este ma zaujima ako som vyzeral :DD aa vlastne ja som inko videl

iinkognito

paneboze... prisla som prave vcas...to co toto tuto? :D zuziiiic..uz som ti to vysvetlovala :D
a vitaj vitaj B. :)

zuzic

nechci vedet:)) uz viem jak vyzeras:)) no ze ste boli s inko (ju som dobre nevidela takze neviem ako vyzera) v nasom novom obchodnom centre,drzali ste sa za ruky(ja za to nemozem to bol sen:) nevim jak sme sa poznali mno a potom prisiel volaky hurikan a zas si volaco s tym tvojim certikom a take nieco:))) totalna kravina ale dalo mi to zabrat:)))

zuzic

bingham co som zas urobila?? ved ja nehovorim ze ju videl:)))ved my predsa vieme:)) som z teba uz na nervy:))stale len certik...
inac sa mi o tebe snivalo:))) normalna nocna mora:))

bingham

TOOOOOO co ste tu pisali :DDDDD asi som mal v tedy ban :DD vy ste ale teda....

zuzic a ty si teda poriadny certiiicek :))) ja som inkoooo ani nevidel :DDDD

m4k

Ahoj.. Mohla by som sa Ta spytat kolko vazis?? Pretoze to moze suvisiet aj s tym.. Inak si mlada, a prsia rastu v roznom veku, tak si pockaj na to az pride Tvoj cas.. Dalej by som chcela vediet preco je pre Teba natolko podstatne aby sa Ti prsia zvacsili.. Niekto sa Ti vysmieva alebo si myslis ze bez toho si nebudes schopna najst partnera?? =) No ak je to ten druhy dovod, musim sa smiat.. Si sice dost mlada na to, aby sa Ti tato naivita dala odpustit ale mas urcite oci a musis si vsimat svet okolo seba.. Zeny bez prs, s vraskami, krivymi nosmi, celulitidou, obrovskymi zadkami atd si tam dopln co vsetko povazujes za neziaduce, chodia po svete a su stastne.. Ako sa vravi priroda niekde pridala inde ubrala.. A mozno v starsom veku budes nakoniec stastna bez bolesti chrbtice, s moznostou lezat na bruchu a moct si ist sem-tam zabehat..

a ps. su kadejake pripravky, ktore vraj robia zazraky, velmi na ne nespoliehaj.. Su zbytocne drahe a ich ucinok je spochybneny v kazdej diskusii.. Radsej sa snaz zapacit sa sama sebe a dospiet, v Tvojom veku Ta bude zozierat este velmi vela problemov, nad ktorymi sa v dospelosti budes smiat, to mi ver.. Mysli na to ze teleseny ci dusevny nedostatok sa vzdy da prekryt nejakou prednostou..

[zruseny1]

karioll..chod kuknut do tvojej mailovej schranky :) a to dalsie, co som pisala sa tykalo toho, preco denz a b dostali ban... som si precitala tu temu, v ktorej sa to zvrtlo a nejak som nenasla dovod, preco dostali ban, teda jedine, ze by bolo oponovanie a opacny nazor ratany ako porusovanie pravidiel

karioll2

o com to pisete?mozte ma uviest do obrazu?
mam ban uz velmi dlho,preto sa nemozem prihlasit ako zaregistrovany a pod.

[zruseny1]

no prave som si to precitala... neviem, nezda sa mi, ze by porusovali pravidla... boli v tej teme protichodne nazory, tie "myslim" nie su zakazane :))) i ked je pravda, ze by sa ta debata mozno tiahla bez zasahu admina doteraz... ale obe strany boli dost vyryvajuce, nie len jedna... nuuuz, skoda