Ako ju odhovoriť

Príspevok v téme: Ako ju odhovoriť
anežka

Ahojte. Chcela by som vedieť váš názor, ako mám odhovoriť kamarátku od jej hlúpej diéty, ktorá ju môže zničiť. Ona sa rozhodla, že bude počas dvoch týždňov jesť iba ovocie, cvičiť a chce schudnúť počas toho 6 - 8 kg. Myslíte, že sa jej to podarí. Aj keď áno, ale zničí si organizmus a nedá si povedať. Trápi ma to.

aja25

anezka 6-8 kg nie je normalny ubytok vahy za 2 tyzdne.takto sa racionalnym stravovanim a pohybom da schudnut za 6 mesiacov.Skus ju postrasit jo-jo efektom.Ak prestane drzat dietu ma vaha tendenciu este stupnut oproti zhodeným kg.
A to som este nespomenula ze sa cela jej dieta moze zvrhnut na PPP.TAkze opatrne baby....

ptacatko

Pokiaľ je mladá, a zobrala si to do hlavy kvôli nejakemu chalanovi, tak sa ti to samozrejme nepodari. Mna môj chlap stale džube za to , že nejedavam,ale nemam kedy. ale chcem začat chudnut,ale jest pri tom pravidelne. jedine čo mi pomôže sú cviky. Máš pravdu, nejedením si zničí organizmus a moze sa jej to zobraziť v dospelosti na zdravi. Ale prosim pozri si v oblasti sexuologia vztah so starsim mužom a skus mi k tomu niečo povedat