prsne implantaty

Príspevok v téme: prsne implantaty
majkam

podstupila som operaciu, najskor vyzeralo vsetko v poriadku, prsia boli pekne a velke ale po pol roku sa natolko zmensili ze nosim rovnake cislo ako pred operaciou. hladam niekoho kto mi poradi ako sa mam branit, co mozem robit a ake je pricina. som z toho zufala, boli to vsetky moje uspory. mesiace som mala neuveritelne bolesti chrbta a teraz som na zaciatku. prosim vas, baby, ozvite sa a poradte mi. dakujem

lasicka2

Mne sa to paci..ja idem pod noz o dva mesiace, ked sa skonci leto..neviem co proti tomu vsetci maju..som so sebou spokojna,ale paci sa mi to,tak si to idem dat spravit

janina_2

Je mi ťa ľúto.V každom prípade musíš ísť za doktorom,ktorý ti urobil operáciu.Keď sa zaplatilo,tak výsledok musí zostať taký,aby si bola spokojná.
Poznám baby,ktoré si to dali urobiť už pred pár rokmi a všetko je OK.

Vlado M.

Prsné implantáty ? Pokiaľ to fyzický zdravotný stav nevynucuje, baby a bez urážky - STE SPROSTÉ...
Ak máte malé prsia a spôsobuje Vám to psychickú traumu, navštívte psychiatra alebo psychológa. Prsia na ženskom tele nie sú na okrasu, na ukazovanie...
Dajte si to v hlave dokopy...
Zdôrazňujem, pokiaľ to nie je zo zdravotných dôvodov, napr. rakovina prsníka a podobne, ale aj to až po porade s odborníkom.