ranka na krcku maternice

Príspevok v téme: ranka na krcku maternice
Stefka1992

Gynekologicka mi zistila ze mam ranku na krcku maternice...Brala som Liek KLION postivo kazdy den pocas 10 dní...Bola som na kontrolu a povedala mi ze sa to zlepsilo ale ze mi da predpisat este dalsie lienky..boli to lieky Entizol 205mg-vaginálne tablety, a Entizol 500mg-Normalne tablety...Kedže moja doktorka dobre vie, že Vediem uz pohlavný zivot.Tak sa chcem spytat ci by tieto tablety nemal uzivat aj moj partner...Lebo v navode sa to tak pise a moja gynekologicka mi nic take nepovedala )):

aluska

stefka v poho..ja nemam problem..tak jej skus hned stredu rano zavolat alebo sa chod spytat aj do lekarne..aj tam by mozno vedeli pomoct

Stefka1992

Ved to ze priatela mam som jej povedala hned pri prvej prehliadke...Prepac ze som ti alluska napisala ze si hnusna len som z toho pomarne vykolajena )): a aj nato ze zijem pohlavne to vedela a vie aj ze mam staleho partnera ): ani nefiete ako mi je tazko ):

aluska

ja si nerobim vrasky, ja obranujem tu doktorku len v tom, ze ona predsa nemoze vediet ci ma teraz frajera alebo nie zato ze uz neni panna..ved ranky nie su len z pohlavneho styku..len to som chcela povedat

janka24

aluska ja som nechcela dalej pisat už z tých dvoch nadomnou zvláštnych odpovedi,ale len ta chcem upozornit..nerob si vrásky:-) Pre nu je to ponaučenie do buducna, ale podla mna netreba hned obvinovat niekoho druheho. Teraz by si to stefka mala riešit s tou dotyčnou doktorkou,

aluska

stefka nie som hnusna, ale predsa mas usta aby si jej to povedala...a to, ze nie si panna, to neznamena, ze musis mat v sucasnosti partnera...asi sa jej nespovedas kedy si mala naposledy sex...

Stefka1992

a myslite ze keby som vedela co v tom navode pise ze treba aby to bral aj partner tak by som sa jej nespytala? ): nefedela som o aky liek ide...

Stefka1992

je prafda...ale v tej rychlosti som sa jej zabudla aj na to vsetko popytat..ale to by mi mala predsa sama povedat...)):

janka24

Ak si mala podozrenie,že musi aj partner ,mala si sa jej spýtat,alebo sa poradit s iným lekárom. Dufam, že z toho nie su nejake následky- pre Teba a partnera