Hladam cukrovkara/cukrovkarku z BA alebo okolia!

hybe

ok ved ja som len zažartoval z tym spehovanim,bol to len zart :)
skor som myslel ze tu ip spajas z tym zahadnym nickom zvanom MoniEbi

miškovamama

hybe
Píšem stále z toho istého PC. A či sa bojím, že ma niekto sleduje ???? Keby som vedela, že to čítajú aj špehúni, veru by som iné napísala. Ja sa za svoje názory nehanbím a každému ich poviem aj do očí, nielen čo sa týka tohto fóra. A tie čísla ma zajali preto, lebo donedávna tam neboli.... Pekný deň.

eng

miskovamama

je to presne tak ako pise hybe.
Ked sa pripojim zo svojho notebooku z firmy mam adresu tzv. vonkajsieho portu nasho firemneho routra.

Ked sa pripojim na internet cez flarion kartu tak mam dynamicky pridelenu IP-cku od T-mobile, ked sa pripojim z internetovej kaviarne je pod mojim nickom cast IP adresy vonkajsieho portu routra tejto kaviarne a ta sa moze este aj menit napr. po restare routra ak ide o dynamicku IP-cku...

Je to normalna vec a netreba za tym hladat ziadne tajomstva...

hybe

lebo ten prispievatel raz mohol pisat prispevok zo svojho pc a raz napriklad z kaviarne,kniznice atd a kedze ma kazde pc inu ip tak preto je to cislo ine
moze vsak aj jedno a to iste pc mat dynamicku adresu,kedy pri kazdom pusteni toho isteho pc alebo restartovani routra pripojeneho k pc sa ip zmeni ale za taku ip adresu si uzivatel priplaca,no a vetsinou ide o adresu staticku,viac o tom neviem povedat ale kludne sa opytaj este...a preco ta to zaujima? premyslas ci ta niekto nespehuje ? hihi

eng

Tak ako píše hybe ide o časť IP adresy počítača z ktorého bol zaslaný príspevok do diskusie.

Prvé dve trojice číslic z konkrétnej IP adresy sú nahradené písmenami xxx, kvôli zachovaniu určitej anonymity pre ochranu prispievateľa do diskusie...

Chcem ale požiadať každého kto sa niekde na Internete stretne s takým oznamom ako sem dal MoniEbi, aby upozornil ľudí na neserióznosť tohto oznamu - viď. moja prvotná reakcia na tento oznam...

Ďakujem.

hybe

tie cisla su podla mna ip adresa,ze z ktoreho pc bola sprava odoslana
v ziline mate zumpne volby ? :)))
aj my v presove mame nieco podobne

miškovamama

Pre eng.
Prosím Vás, čo znamenajú tie čísla pod menom prispievateľov ????
napr. xxx.xxx. 184.53O

A k príspevku v úvode - naozaj trápny spôsob zháňania klientov.

Budú nejaké akcie na deň diabetu aj v okolí Žiliny??? Je to v deň volieb do žúúúúmmmmp.......

eng

Nebolo by od veci, keby MoniEbi čo asi nie je názov firmy vyrábajúcej túto pomôcku a asi ani názov dovozcu, napísal nejaký kontakt na seba, alebo sa aspoň zaregistroval na tomto servri...

Po zeregistrovaní na tomtoservri sa totiž dá kliknutím na prezývku uvedenú pri príspevku, poslať e-mailová odpoveď že niekto má záujem... :-)

Diabetici dávajte si však pozor aby ste nenaleteli na nejakých podvodníkov... Ponuka znie síce dosť lákavo... Nový druh aplikátora na inzulín a dokonca v tvare pera a nepoužíva ihly...

SUPER!!!

ALE, solídna firma takto nejedná...

Rozprávke o registrácii na ŠÚKL môžete síce veriť, ale ja osobne jej neverím, pretože seriózny výrobca, resp. dovozca by tu napísal napríklad aj registračné číslo pod ktorým je táto pomôcka registrovaná v ŠÚKL.

Ďalej, seriózna firma by o tejto super prevratnej novinke informovala ako v odbornej tlači, tak aj v laických masmédiách ... Bulvárna tlač by možno o nej písala s palcovými titulkami...

A navyše blíži sa 14. november a solídna firma by svoju novinku pre aplikáciu inzulínu prišla predstaviť na viacero akcií konaných pre odbornú a laickú verejnosť pri príležitosti Svetového dňa diabetu, ktoré budú aj u nás na Slovensku poriadané 14. novembra pri tejto príležitosti...

Ešte raz varujem a radím radšej na túto ponuku nereagujte pokým MoniEbi neodhalí čo je zač..., aby ste nedopadli ako ľudia čo si chceli stiahnuť nejaké básničky zo servra basnici.sk, či aký mal názov, a teraz dostávajú faktúry a vyhrážajú sa im že ak nezaplatia pošlú na nich exekútorov...
Bolo to minulý týždeň v SME a tiež v správach viacerých slovenských TV (včera napríklad na JoJ-ke...)