ako je v 20.tt. ???

Príspevok v téme: ako je v 20.tt. ???
annemariee

ahojte kocky, ja viem, ze toto si mozem vygooglit na internete kedy chcem, ale mna mrzi, ze nikde nenajdem skutocne, realne pribehy skutocnych zien. vsade iba same definicie. som v 19-20.tt. a chcem sa spytat, ako ste to zazivali vy? Kolko by som uz mala pribrat? Ja som zatial cca 3kg. Stale mi niekedy je zle, som velmi unavena, prechdzaju ma choroby a nie a nie sa z toho dostat von. Chute mam raz take raz take. Mam pocit, ze nie som nicim vynimocna. Vobec nepocitujem nejake velke zmeny, ziadne velke zmeny chuti, zmeny na postave a pod... To brusko mi uz rastie ale neviem sa s tym akosi zmierit, stale sa ho snazim co najviac zakryvat. Ako by som sa zan hanbila, ja ani neviem preco... Som vydata, uz je aj cas na babenko, ale akosi som sa s tym este nestotoznila. Poradte ti prosim. Dakujem

kikin

no nemám, pretoze, som na nete len obcas... a v kolkátom si týzdni??? bolí ta to moc?? mna to dnes tak chytilo...ze fakt, to dost bolelo...ale len chvílu...ked som lezala..potom ma to preslo...a nie nebola som u doktora....

mlp

kikin..ahoj...mne to robí dnes celý deň..akokeby mi ten krček čosi ťahalo von,,potom akokeby ma tam kopkalo..ale neviem,,čo to je .
u lekára si bola?? nemáš skype..alebo icq

domus5

ahoj, ja som teraz v 25. týzdni...a pribrala som som nejakých 7 kg.... myslím, ze je to v pohode....aj vo mne sa miesajú vselijaké pocity...ja sa na malinké velmi velmi velmi tesím...ale obcas mám aj obavy ci to vsetko zvládnem a tak....ale to je normálne, neboj...mna len teraz trápi to, ze este musím chodit do roboty...aj ked sa necítim moc dobre....ale tak na materskú este nemôzem íst...

hjuik

ja dneska zacinam 5 ty mesiac a nepribrala eom este ani deko :)) doktorka mi nato nepovedala nic..moja mama tiez nepribrala do konca 5ani deko az neskor zacala..a ani brucho nemam skoro ziadne :)asi to je dedicne ..

annemariee

dakujem za pomoc. ked ma vsak niektore z vas chcu odradit tak dakujem pekne. bojim sa, necitim sa dobre. vcera som hodinu v noci vracala a dnes sa citim ako po opici. mam strasne kyselinu a je mi zle. fuj. chcem spat a mat pokoj od vsetkych. velmi sa bojim ci je babo v poriadku, viem ze nezijem celkom zdravo, malo spim a malo oddychujem, nie celkom zdravo vzdy jem a mam vela stresu casto placem. vsetko si vycitam teraz ze tym ublizujem malemu...

aknitka

venuska, možno máš pravdu. ale ak si už bola niekedy tehotná tak vieš že v tedy ženy mávajú rôzne pocity a myšlienky a samy si nevedia vysvetliť prečo. ja som po bábätku veľmi túžila a keď už bolo v brušku tiež sa vo mne miešali všelijaké pocity.

venuska

Ocividne nie si pripravena na materstvo. Preto si tehotna, lebo "je na to cas"? Mat ci nemat dieta sa nemeria vekom alebo dlzkou vztahu. Hlavnym meritkom je tuzba partnerov po dietati, psychicka pohoda doma, financna zabezpeka.