Bolesť v prsníkoch

probalova anna

CHCELA BY SOM SA SPYTAT,CO TO JE,AK NA LAVOM PRSNIKU MAM VTIAHNUTU BRADAVKU.BOLA SOM PRED PAR ROKMI NA VYSETRENI,ALE VSETKO BOLO V PORIADKU.

mimuska

nemam menzes uz 3 mesiac . .u gynek. som bola nic mi nezistila, mam bolestive bradavky, tvrde prsia, robila som si tehotensky a je negativny. .dnes mi dala vyvolavaciu injekciu? bojim sa ci nie som tehotna

zana

Mna tiez boleli prsia pred menzesom,ale po porode sa to zmenilo a pobolieva ma uz len lavy a posledne dva mesiace ma boli lavy prsnik v strede cyklu,cize pocas ovulacie je to normalne?

danny

mama podobny problem bolest v prsniku v lavom zacalo to ked som otehotnela mala ma uz 10 mes a stale citim tu bolest nir nonstop ale v strede cyklu a pocas menstruacie bola som na vysetrenie a ni c to nieje len uzliny pocas ovulacie to je v strede cyklu je v tele najvisc hormonov ktore sa blaznia a preto ta bolest pomenstruacii by mala ustupit. mliecne zlazy sa pocas menzesu naduria preto prsia zvyknu stvrdnut a mozes si ich aj nahmatat. ale ked si niesi ista nic nedas ak sa ukazes u gyn.

k_w

chcela by som sa opytat, boli ma v lavom prsniku, taka skor tupa bolest, pocitujem ju hlavne pri konci nadychu a ked sa smejem. sustredi sa skor v spodnej oblasti. niekedy mam pocit, ze je to niekde vnutri v hrudniku, niekedy ze v prsniku, neviete mi poradit, co by to mohlo byt?

silvia b

Aj mny boli v lavom prsniku,ale mne sa zda ze ide skor o uzliny pod prsnikom/pri hrudnej stene/Aj ja som bola na sono prs,zistili akurat ze-echotextura je hrubsia a nepravidelna,bez dyfuznych a loziskovych zmien.-Ani tomu poriadne nerozumiem.Mam 32 rokov a rozne obavy...Nema nikto podobne skusenosti? Dakujem za odpoved

keckosska

ja mam v prsnikoch uz vyse roka zvacsene uzliny a tiez mam bolesti aj mimo menstruacie a nie pocas. Je to podla toho kolko mas rokov. Mne je 27 a lekar mi povedal ze mi to prejde az otehotniem. Od 25 je to vraj uplne normalne.Ak chces tak zajdi k doktorovi a on ti da tabletky na stlmenie bolesti alebo zacni brat zase tabletky a je to prec.Ja tabletky nemozem lebo mam poskodenu pecen tak s tym zijem uz vyse roka a nie je to zvrhle takze nemoze sa to zhorsit. Ja nieze mam len bolesti ale zvacsie sa mi prsia a su strasne pevne. Je to fakt normalne