Prečo ešte nespíte?

*inko

akcna, no neviem, len aby on nebol akcny. urobi velky krasny skrt a vsetko moze byt v haji :)
jaj pomaranc, jaj jaj jaj, to bolelo... dobre, utekam radsej... a bez pomaranca :(
cauko :D

ojka

nooo, písala si ma do debilníčka v utorok na tretiu (-:O takže mala šanca, že by na mňa zabudla, škoda :D
ale to si aj tak dosť akčná bola, keď si mu toľko odovzdala.... ja somsi povedala, že stresovať kvoli nej nejdem, čo budem mať, odovzdám a možno neskôr ešte niečodopíšem a zanesiem, nech má dušu na mieste (:
mne škvrkalo v bruchu tiež, umlčala som ho pomarančom a bolo dobre :D
tak bru noc ti prajem (:

*inko

fuha, dva a pol, no to nemoze, to treba cim skor riesit, ja mu dam!
a ty sa nahlis kvoli tomu "deadline" ved ona ti to urcite nebude citat hned v ten den, mozno si ani nepamata, ze ti kazala odovzdat to v utorok
a ked to neodovzdas, co sa stane? nic predsa, nevyhodi sa zo skoly, uz teraz nepis, je vela hodin, neprepinaj tolko, radsej zajtra cez den natukaj
ja som mu odovzdala 65 stran textu ale s prilohami a zdrojmi to ma 82...hmmm...bude sa mazat...a to som este 15 stran dala bokom, ze mu ich poslem nabuduce, nech neskolabuje :D
no ale prisiel moj cas, uz mi skvrka v bruchu :D
tak dobruuuuuu nocku

ojka

inko, tak dúfam, že dostaneš odpoveď na diplomku skôr ako ja od mojej vedúcej, po 2 a pol mesiaci :DDDD a to ty si odovzdala už celých tých 90 strán? či koľko si to naposledy spomínala?
ale tak no, píšem si píšem...do utorka veľa času nie je, ale tak no, keď mi bude pár strán chýbať, tak jej poviem, že jej ich donesiem neskôr, aj tak pochybujem, že celú prácu prečíta hneď v ten deň a celú (-:O
nejak to už vymyslím hádam (:
aaaaa asi nie, darinku fakt asi nemusím... malú darinku som ešte mohla, veľkú darinku a jej pesničky už akosi nie (-:O počkám si, čo budú mať iné fakulty (:
uuuf, ty si musela topánky vyhodiť? tak to je už sila... ale to vieš, masa ľudí sa ťažko kontroluje... ale tak budete mať teraz aspoň viac miesta, snááááď si to naplno užijete (:

*inko

jasne, viem ako si to myslela :D
ale ved lost je taka mala gazdinka..aj sa pekne zvrta v kuchyni:P

VIP: balkon, bar, vlastne wc ( dufam ze tym nemyslia TOI TOI) :DD
ale o tom by tak neslo, hlavne sa nechceme tlacit v tom dave dolu..ked uz idem, tak nech z toho nieco mam, lebo po poslednej beanke som musela topanky zahodit, take som ich mala dostupane od niektorych ludi
takze ty urcite nejdes?

ojka

inko :DDDDDDDDD veď vieš jak som to myslela :D že jednoducho, ked sa lost i system vyparil, tak už tu chlapa nebolo :D
och, no to je jedno :DDDD už by som mala tu DP asi odložiť, lebo keď si to budem ráno čítať, tak tam budú určite samé koniny popísané spolu so smajlíkmi :D

ojka

ech, trapas, J111, ešte raz sa ospravedlňujem (-:O
inko, to rovno VIP lístky? (((((-: fúha, ste sa nejak rozbehli... ehm, v čom sú tie VIP-ka vlastne lepšie? lepší výhľad-balkon? či?

*inko

a už píšem stále v ženskom rode, keď tu len inko bola, i lost sa kdesi taktne vyparil :D

:D:DDD lost vitaj medzi nami zenami :D

ojka

ehm, on, pardón :D
saaaaa ospravedlňujem (-:O
ja už píšem stále v ženskom rode, keď tu len inko bola, i lost sa kdesi taktne vyparil :D
ale tak no, aj chlapi môžu háčkovať, vyšívať, žehliť a štrikovať, nie? :DDD
och, dnes som už asi prepracovaná....(-:O