Prečo ešte nespíte?

ojka

oukej, a všetci do postele !!! hneď (;
čaká nás nový týždeň, tak nech sa do neho dobre vyspíme....
bru noc vám (:

ojka

lost :D mali ste doma ak taký klasický mechanický písací stroj :D to sú spomienky ((:
ach, veru veru, utekaj už do postele, už bude pondelok, začiatok nového dlhééééého týždňa....
tak pekné sny ti prajem , GN (:

lost

no zeny mozu nosit hocico :P
napriklad:
www.youtube.com

tak to mate strasnu vyhodu :D lashie sa asi nakupuje :P

no uz by som aj mal ist :D

ach, zajtra pondelok co :D

nejak mi vrzga medzernik, vzdy ked tuknem do toho, tak to vrzga, to je strasne :D citim sa ako na pisamom stroji :D ach, musim vymenit notebook asi :D ale tak neeeeeeeee

radsej GN :)

ojka

akooo, niektoré tie gumáky majú pekné vzory, ale neviem si reálne predstaviť, že by som ich nosila takto do mesta... ale tak jeden nikdy nevie, jedného pekného dňa možno :DD
ja vždy čižmy postrádam, keď idem do hory na huby, a zrána je všetko ešte mokré i lúky... to je hotovka :D
alebo potom keď idem do zááááhradky a všade blato (:

lost

alebo v lete to byuziju ako nakupnu tasku :D

inac, tie plne vlavo hore, tie orandzove, lamboghini farba :D to by bolo jedine co by som si obul :P a keby daco .. reflexne gumaky :)

ojka

och, lost, priznávam, že na túto tvoju jednoduchú otázku nepoznám odpoveď (-:O asi imageeeeeeee......
LOST :DDDD práve som si ťa predstavila v lienkovaných čižmách, jaj :DDD
a tak ja si vyberám, ja si vyberám.... hm, ja neviem, ja beriem všetky a budem ich striedať podľa toho , čo budem mať oblečené :D

ojka

ooooo, zakusok, zákusok, zákusok, aký? potrebujem prísun sladkého, dostala som chuť :D
no jo, móda je móda :D www.prezeny.com
ale uprimne, neviem si niečo takéto strakato-farebné predstaviť na nejakom chlapovi (-:O

lost

no to hej :D
s takym pojdem na urady :D
a poriadne zablatene :D
gumaky haha aka sranda, ze je to v mode :)
naposledy som take na nohach mal ked som mal 9 :)
s tym je super, mozem ist voda nevoda, blato neblato :) super vynalez..