Prečo ešte nespíte?

martinmlm

:-(Chcem aby už tiekla voda, chcem sa normálne umyť, splachnuť záchod. Chcem si pustiť práááčku...:-(

ojka

david (((: no ja mám znenie snáď aj na 3 :D ale v skratke ide o bilančnú politiku účtovnej jednotky a jej vplyv na účtovnú závierku,..... niečo na ten štýl (-:O cez víkend som do toho ťukala a ťukala, tak uvidíme, čo z toho,...

david23

ojka, nemáš za čo:-) a inak ďakujem za poprianie fantázie, tá je pri písaní veľmi dôležitá. dobrúúú

david23

Znenie mám asi na 2 riadky:-), ale v podstate sa jedná o modely hodnotenia kvality služieb. a Ty? Ja som to cez víkend len odkladal, ale idem sa už do toho seriózne pustiť:-)))

ojka

david, a ja by som jarné prázdniny nemala :D ja nie som z BA-kraja (:
ale dobre, že si spomenul, že sú prázdniny, musím pozrieť jak mi pôjdu zajtra busy do práce, diky (:

ojka

ach nieeeeeeee, david, ty si tiež taký diplomkáč? ja som práve dopísala nejaké strany, ale na dnes už nevládzem (: tak držím palce, a prajem veľa pevných nervov a fantázie pri tom prerábaní (: akú máš vlastne tému? (:

david23

ojka a ty si taký nespachtoš?:-) Ja sa plánujem ešte pustiť do diplomovky/školiteľka mi zase kázala prerobiť teoretickú/, ale nejak sa mi do toho nechceeee. A vraj kým nebude teoretická, tak sa nemôžeme pustiť do praktickej...