Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

ojka neviem ci do ruzova..snad aj ano :)
a co planujem spachat? dneska su na programe vlasy..aby sa nepovedalo, ze nie som zena :D
som minule prisla s nalakovanymi nechtami a chalani kamosi ze coooooo to maaaaas si normalna? :D
a ty co mas na programe? co este tukas? ved uz to mas cele napisane
jaj a o tej Cine si tiez myslim svoje...su to sikmooki posahanci a vobec sa mi nepacia co robia, ci uz s ludmi, alebo s obchodom, proste ja im nerozumiem..bila by som ich vsetkych po hlavach...a este s tymi rybenkami a korytnakami to dneska zaklincovali

ojka

lebo to mi príjde totálne postavené na hlavu..... akože chápem, o čo im tou politikou šlo, ale veď to je proti prírode....
sa ani nečudujem, že tam toľko veľa žien pácha samovraždy,... kdesi som čítala, že podľa WHO je to až 5OO denne //-:
celá čina, to je pre mňa jedna veľká nepochopená mentalita (:

ojka

tssss, toto je čistá provokácia, ja tu sedím, poctivo kreatívne ťukám do PC a spolubývajúca bezstarostne ešte pod perinou odfukuje.... ((((-:

ojka

inko, no ty spala poslušne poobede, i popolnoci ((-: dúfam, že to mala aspoň dobrý efekt, do ružova vyspaná? :D
čo plánuješ dnes "spáchať"? (:

[zruseny1]

to sa ozaj len v Cine moze vymysliet
pozeram ze ste boli zase do rana hore. a ja poslusne spala uz od polnoci :)

ojka

... ehm, pardon (teda vlastne aj bez pardonu), ale to čo za KRETENOV také niečo môže vymyslieť a tí druhí kupiť? svet už stráca rozum, to už nie je normálne.....