Prečo ešte nespíte?

Deria

aaaaah, tu ste vy dve!!?? vy ste jak tie dve väzenkyne, co sedeli spolu 20 rokov v jednej cele a ked ich pustili na slobodu a sa pred branou vonku rozlucili tak jedna krici na tu druhu: hej, no pockaaaaj, este toto som ti nepovedala!!!:D

ojka

Lab. nás učil na jeden predmeeeeet, ktorého meno si už nespomínam (žeby nár.hosp.politiky? jak také čosi je :D)a učil to miesto takého staréééého uja (ktorého meno si tiež už vôbec nepamatam :D), ale mne ho bývalo často na prednáškach ľúto, boli to dvojhodinovky a dosť že tam málo ľudí chodilo, tak ešte aj to málo sa nevedelo slušne správať... dosť sa tam bavili a vyrušovali, na takéto veci som strašne alergická :D by som tak všetkých do jedného povraždila... však keď tam nechce sedieť, nech tam ani nechodí (-:O

[zruseny1]

zbierku od nej? no ja nepoznam veru :D mna ucila makroekonomiu, teta isla podla zapadneho stylu ucenia, skuska bola robena formou eseje, dala temu a pis :D
Laba.ko moj zlatyyyyy :))) to je nase mlade ucho, jooooj ako len s otvorenou papulkou pozeral na spoluziacku pocas ustnej skusky:D popucit som sa isla
ach, stare dobr casy :D
a toho tretieho nepoznam :)

ojka

nooo, vetko predsa učí nie?
doteraz si pamatam aj tú sexi zbierku čo napísala :D ju pozná snáď každý :D
och, a ešte mi je známy pán Lab.j a pán Vong.ej ((:

ojka

mne ako prvé padli do očí mena tych vyučujúcich, aaaach, spomienky :D
inko, no tak už utekaj s tým novým globusom spať ((: Zajtra bude mať raňajšiu premieru d-:

[zruseny1]

:DD lost to pre istotu napisali dvakrat aby zdoraznili ake je to dolezite a potrebne :D
no hento sa uci na mojej fakulte. vybavime? :D zartujem :)
aj ja uz padam, tak dobru noc

ojka

och, lost, nie neboj, neblázniš, je to tam dva krát... len ja som sa naľakala a trošku zhrozila tých mien tam naboku :D