Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, a jak si to nakoniec poriešila? (((-: och, tak za všetko vlasntne môže priateľ kamarátky.hmmmmmmmm (((-: čo už .....
no tak sa baľ, baľ, a nič si nepozabúdaj... (:

[zruseny1]

:DDDDDD
jasne v mojej pritomnosti sa vsetci citia skvele :D
ale nie, ona je spekulant velky :D nechapem tomu, vyplynulo mi z toho, ze jej brat nechce aby jej frajer u neho spal :D cele je to divne...ale uz som to vyriesila po svojom :D
dobre ojucha, idem sa balit, idem do BA, budem k tobě blíž :D

ojka

jaaaj, tak tak sa veci majú.... no tak to vieš, asi má tvoju prítomnosť radšej, ako prítomnosť svojho brata, neviem (-:O ale tak , je to zvláštne zmýšľanie... však uvidíš, ešte sa nakoniec možno umúdri ((:

[zruseny1]

ale ona ma stale s niecim problem, vsetko jej vybavim a ona iba spekuluje, nic jej nie je dobre
jej brat ma v BA byt a ona ma problem, kde bude spat, chapes? akoby ani neboli rodina...a chce sa napraskat k nam aj s frajerom ktoreho jednak ani velmi nepozname a ten moj ho nema rad :D
a nie, nevyhrazam sa im :D len uz to vidim tak, ze ona bude trucovat a nepojde

ojka

inko, od rána ťa vytáčajú? (((-: to čo vyvádzaju? a ty sa im vyhrážaš, že ak nebudú sekať dobrotu, tak im nedáš listky? (;
nooo, však môžem jej to spomenúť, ked príjde večer alebo zajtra na intrak možno, ale ich ide viac, tak neviem ((-:

[zruseny1]

neodvolal to zatial nikto ale ja velmi lahko asi odvolam kamosku s jej frajerom, ktori ma odrana vytacaju :)
hej, mam 4x VIP..takze ak by spolubyvajuca chcela, mozem jej to posunut ak by som zrusila tu kamosku moju bambavu

ojka

inko :DD to vy ste zohnali ešte tie vipka? jedna spolubývajúca mala hlavu v smútku, že už ich nemali, ked ona kupovala lístky,...
nooo, ja sa tam veru nejak nechystám (-:O na druhý deň musím ráno aj tak do práce a školy, a darinka nie je moja krvná skupina moc (-:O
a čože ti to niekto odvolal? (;