Prečo ešte nespíte?

ojka

inko, nooo, tak jej poviem, nech si ťa pridá do priateľov, a sa dohodnete, dobre? možem? (čakám na povolenie, potom jej to poviem :D) a si môže rovno i tel. čisla vymeniť (:
joj, ona sa strašne z tých lístkov vytešuje :D takú radosť si spravila...
len sa bojí, že ju nebudeš počuť, ak budeš vo vnutri, vieš? (: nooo, ona že bud ich niekomu vonku predá, alebo že priateľovi kamarati že by snáď išli (:

*inko

slnecnica, priznam sa, myslela som, ze mas menej, ale no taaak, to uz si velka holkaa :) to zvladnes a ked nemusis neodchadzaj :) ides do zahranicia za pracou, alebo skola? ci? a musis vobec?

*inko

ojka ale zase aby si si nemyslela ze ju znasilnujem :D ja si tie listky v pohode viem predat aj inym ludom, adeptov by bolo dost, tak aby to neposobilo tak, ze ona ich musi vziat, to nie :D len si spominala ze strasne chcela VIPka

slnecnica

Ja viem, že to prekonám, len to mňa tak moc dolahlo, že som to potrebovala dostať zo seba von
Budem mať 25

*inko

slnecnica ale no tak :) usmej sa, hlavu hore, nepoznam tvoju situaciu a neviem co ta doviedlo k takemu rozhodnutiu, ale ked to musis prekonat tak snad sa ti to postasti...najlepsi v kruhu nejakych ozaj dobrych kamosov
a kolko mas rokov?

*inko

ojka ved uplne jednoducho, dam jej svoj telefon, ked budu pred budovou ja vybehnem von dam jej listky :)
len este cakam kym mi naskoci ten facebook, a rovno jej daj kontakt na mna, nech si ma prida a uz sa dohodneme :D
a ona co urobi so svojimi listkami?

slnecnica

Ja neviem byť racionálna. Viem sa zbaliť a odísť bývať do tramtárie, ale potrebujem ten pocit, že sa môžem vrátiť, tam, kde to mám rada
Ja som vedela, že raz to príde, ale tak moc ma to vzalo, že tu revem nad počítačom

lost

slnecnica

clovek by mal byt obcas aj racinalny.. mne sa tiez paci kde som vyrastal (u babky), ale zas, neviem si predstavit tam byt vecne

ono vyrastat a byt vyrasteny je rozdiel :)

rozdielne to vnimam(e) (mozno) ...

inac je celkom zaujimave, ako vela detailov unikne dospelemu cloveku, co si dieta vsimne.. teraz mi ziadny priklad nenapada, ale casto sa tento jav da pozorovat :)

mne osobne, ak uz negativa prevysuju pozitiva, zobreriem sa a idem prec..

prave uvazujem ze odidem z europy, lebo tu je negativ az az a zdiane pozitiva pomaly..