Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, ja som sa v noci nevyspala riadne už ani nepamatam.... lebo som stále ladila tú diplomku... a som sa rozhodla, že dnes už na všetko kašlem a riadne sa vyspím ((-: keďže s tou diplomkou ďalej pohnúť teraz nemôžem...
a balkonové dvere nám nebúchali, lebo spávame s otvorenými (-:O

*inko

ojka, dakujem, zabavim :) neplanujeme tam byt dlho, na druhy den drahy pracuje a ja mam skolu
jezis ale jak som unavena uz teraz..vy ste mohli spat tuto noc? ten vietor a buchajuce balkonove DACO ma stale budili

*inko

podla mna to nie je moc zdvorile..mi to pride ako keby si v restike povedal "stem rezeň" :D
Ein Schnitzel bitte, znie lepsie podla mna :D
lost a preco to zlato tak pokleslo? hladala som nejake infosky, ale je to dost cerstve a ked chcem spravu pre profesionalov, tak svinuchy chcu za to peňáze

DzanaFX

Ja v budúcnosti chcem vycestovať, pretože nemčina je pre mňa tu na SR nenaučiteľný jazyk...Anglinu mám v malíčku, ale tak nemčina...Aj ma to mrzí, chcela by som ju ovládať...Aj ma mrzí, že som ju mala len v prvom roku na VŠ, nemohla osm si ju dať zas ani ako voliteľný....Škoda no, tak mi ostáva zas len anglina až do konca výšky :-P

ojka.

zdravíčko ((:
inko, tak to by som tu tetušku rada videla, och, to musel byť pohľad :D
oneeee, babuľa, a zabav sa dneska naporiadok, aj opicu si zober so sebou domov, hlavne, že vám tam bude super (:
dzana, J111, máme kurz nemčiny? :D