Prečo ešte nespíte?

ojka

david :DDD jo, inko sa ide rozlámať, na polovicu :D alebo možno aj na menšiu kúsky... ale vraj sa bude krotiť (: ty sa dnes lámať nejdeš?
som inak počula, že na dalšej Lámke má byť Rytmus a Kmeťoband, tak to bude už konec.... ooooooch ///-: ale nie je to ešte oficiálne, tak dúfam v zmenu (:
ehm :D 5:OO AM... :D neviem si predstaviť tie pohľady okoloidúcich, keby sme z toho "ničoho" chceli postaviť snehuláááka.... ja som si doma takého pekného postavila, len už no, už nie je medzi snežnými mužmi, neprežil to oteplenie... /-: mama mi hovorila, že už len neroztopiteľné zvyšky z neho zbierala na kôpečku ((((-: ja som inač tiež dieťa severu (: žilinský kraj (;

david23

áno ojka, som vnúča severu:-))) a ty si odkiaľ? vidíš, sme sa mohli včera dohodnúť o 5:00 AM, pred EUBOU a mohli sme si postaviť snehuláka
inko sa nám ide večer rozlámať?:-)
J111 ty nemčinoznalec, niekde si písal o tých koncovkách podstatných mien, že kedy je aký člen pre ženský rod, nemáš takú pomôcku aj pre ostatné rody? trápim sa s tým:-(

ojka

inko, aaaaale, to fakt? to je jak možné? :D však mal dojsť rektor :DDD och,... ja som to tušila... a to preto, že som musela byť v práci, by som nemohla prísť....
jo, užije, takmer všetky idú preč,budem tu len ja a ešte jedna spolubývajúca...
večer kapánek poupratujem ešte, lebo mám tento týždeň službu a zajtra po škole padááááám večer domkov (:
a ty máš aké plány na víkend, keď tu ostávaš? ((-:
ja som sa zasa rozpravala tiež s jednou kamaratkou, čo má tú istú vedúcu ako ja, a vraj jej povedala, že nemáme čakať, že skôr ako do mesiaca nám to prečíta.... takže super, akože grrrrrrrr.... všetko to bude potom na tesnotku //-:
lost, dnes už nebola žiadna pokuta? (-:O (ja viem, som zlaaaaaaaaa....)

*inko

ojka a ano, oddychni si urcite. to je prikaz. vyuzi to, ze baby pojdu prec a budes mat izbu pre seba :)
dneska mi vravela spoluziacka,ze pisala nasmu veducemu ze, "vopred dakujem za VAsu odpoved" :D a on jej odpisal ze buduci tyzden nase prace konecne zacne citat, no slava, tak sme sa trochu pohli

*inko

lost :D to by nebolo az take nerealne :D
ojka, inak, hadaj koho sme mali vcera na prednaske? :D tentokrat to klaplo

ojka

Lost, danke, es geht mir ganz gut. ((: auch in der Schulle und auch am Arbeitsplatz, heute war ein guteeeeeer Tag ((:
hmmm, ale tak teraz rozmýšľam, či si sa mal teda dobre, alebo zle... ale tak no tak, môžeš mi to prezradiť aj po slovensky :D

lost

Inko, tak to teda netusim preco to tak prepadlo :D
asi si hlavny kontrolov FX marketov odbehol na toaletu a zatial to niekto vyuzil.. vratil sa a zastavl ten crash..