Prečo ešte nespíte?

ojka

presne vtedy :D a ja som si ten predlžený víkend ešte predlžila, som si zobrala v práci k tomu jeden deň dovču :)
keď si/ste tam boli, kde ste bývali? a kade po VT ste lietali? :)

ojka

si bol teraz niekedy vo VT? :)
keď som tam bola teraz koncom leta, tak sme každé ráno vstavali o štvrtej, najneskôr o piatej a "bláznili" sa po skalách niekedy aj 12 hodín.
Pre mňa boli dosť adrenalinové hlavne prechody cez rôzne sedlá...neverila som, že cez také niečo prejdem.... reťaze, rebríky a pod tebou len obrovský zráz.... odstupom času to bolo super, ale vtedy mi nie všetko bolo jedno :D

novacikt

ale je tam dobry vzduch a v pripade 3 svetovej by to bolo bezpecne miestecko, lebo radioaktivita nejde tak vysoko :) atomovky nevybuchuju 2km nad zemou..

novacikt

dik za radu, berem ju :)
ano, na obed tam je 23978462378643 ludi, az tak, ze su tam KOLONY..
inak niektore trasy na tire hrebene a tak, neviem si som to dobre pomenoval, su ine extremy a to vies ze ja nemam strach, lebo som psycho :D

novacikt

on mna nie... :D
ale neivem kto to bol.. nabuduce ho asi oslovim :D alebo radsej ne..
ale viem len jedno, asi na siestu do prace vstavat nemusi :D

ojka

inaaaak, VT sú komerčné len v "centre",kde sú ľudia ubytovaní, kde je nejaké centrum zábavy, kam dosiahne lanovka a pod.
keď už ideš hlbšie do Tatier, ďalej na hrebene a dolín, tak tam je to super :) a silno odporúčam vyraziť na turistiku silno silno skoro ráno, vtedy človek stretne najmenej ľudí a je to super pocit, keď vyjdete na nejaký štít, ste na nom "sami" a všetko pod vami :)