Prečo ešte nespíte?

lost

slnecnica

no hej :D MHD jazdia rychlo, staci si zobrat gps a sledovat rychlost :)
ale tak, nesmu meskat, tak si to zenu po cestach :D

lost

ojka.

inac tu je krasne vidiet, ze ako 1 clovek moze ohnut casopriestor :))

napr ten bus, plno ludi mal omeskanie.. a to 1 hoci aj redneck v mercedese velmi tazko vynahradi :)

slnecnica

lost, obo troje:-) veď ty si vystačíš v podstate aj sám:-)) a neber to v zlom:-)
s ba mhd džunglou sa stretávam každý deň, nieje nad to, keď stojím na jednej nohe, aj to nie na svojej a vodič si to šinieee. A myslím, že niektorí svoju jazdu považujú za akúsi pomstu ľudom (kedže svoju prácu neznášajú)

J111

Zdravim vas vo spolok:D Som rad, ze sa moje zaspavanie zlepsilo, chodim spat tak o polnoci, ale musim brat liek na spanie. Caute:D
Ja vas obdivujem, ze tu furt mate co riesit:D

ojka.

lost, nie, ešte nie som uplne zotavená (; sem tam ma to ešte chytí, že mi najveselšie nie je (: alebo ked si do seba niečo šupnem, tak mi je veselo až moc :D

lost

ojka., no to nie je mrcha-ctvo :D
ale normalne :)

ale dufam ze za jemne prekrocenie na prazdnej dialnici nebudes brat :D

(tym len apelujem na to, ze aj rychlo sa da ist ohladuplne :P ale len asi tak casto, ako prsi na Sahare..)

ojka.

jo lost, presne, vtedy sa jednalo o ten frajerský mercedes..... síce som nadávala, že som ten bus zmeškala a prišla neskôr do práce ale potom som si povedala, že to, že som ho zmeškala - malo svoje opodstatenie, nič sa mi našťastie nestalo (:
hej, pri bezohľadných dopravných nehodách (z frajeriny) by som bez pardonu rovno i vodičák brala na mieste...
som mrcha, viem (:

dobra víla a čo sa stalo, ked si mala taký blbý den? /-:

lost

ojka.

:( vidis, na to som nemyslel, ze si az tak nestastne padla v MHD pri takom incidente.. to je potom uz velmi zle (a vinnik mal niest plnu zodpovednost, tj. hoci aj dozivotna renta za sposobene skody) ..

prilis jednoducho som si to predstavoval, myslel som situaciu, ked sa clovek drzi a ma to stastie, ze naraz je porovnatelny prudkym brzdenim, resp ze sa clovek len "oprie" o vedla stojaceho, alebo sa udrzi.. padnutie je nestatsne :/

inac odvtedy si sa uz na 100,00% zotavila ?

lost

hmm, ale myslel som to tak, ze ak mam na vyber v meste, na krizovatke, ci ma niekto prasknut v 50kmh do stojaceho auta, alebo mhd, tak radsej mhd :)
ale ano - ak je tam strom, tak radsej do stromu :D
ale bezne co sa stane - cervena, a CERVENU autobus stoji (snad viditelna farba v sedom meste) a on neubrzdi lebo telefonuje, ci sa hra s radiom.. a tak ide "rear end" zrazka (neviem ako sa to hovori u nas)

a tak ak by som si mal vybrat, ci praskne napr domna (som v aute sam, nic sa mi nestane, ale auto mi znici (a poskodi predomnou stocaje), alebo do mhd (prazdnej, ci plnej ludi), ktoru pohne o 10cm a nic viac sa nedeje

tak je vramci bezpecnosti kazdeho, ak si vyberie bus :)

alebo nie? :)

tym je nizsia skoda (a vyssia na jeho strane, lebo ma prakticky staticku prekazku ktora prakticky nema deformacnu zonu)

ale ak je niektro vyslovene frajer a zvysuje si ego s jazdou, tak ano, jednoznacne suhlasim strom, alebo stlp :) (a nie autobus, ci kamion)

viem co myslis, co bus zisiel z cesty, to ho ten mercedes VYTLACIL a to je uz zle :)
ak by do stojaceho busu praskol zozadu, tak by sa nikomu nic nestalo, len jemu :)

cize sa opravujem takto, aby si mi rozumela ako som to myslel :P

(idealne je ale, ked agresivnu jazdu uvidi policajt a zoberie mu vodicak, ze? :) )

dobra vila

ojka - preco by si sa mal citit ako mrcha? Prestaan...ja mam dnes blby den totalne hrozne a este ten inkin (?:D tak sa to sklonuje, nie?:D) ma sklamal :(. Ale tak neviem, o co sa jedna, nemusis inak vysvetlovat, asi to ma svoje priciny, ze sa tak rozhodla, ale pre par pomatenych hlav to nemala robit, ak je to preto... och