Prečo ešte nespíte?

iskierka

ojka učiť sa ti zachcelo? :D
no a predstav si, že ja sa celý deň dnes učím:DD mamina zo mňa chytá nerv, že či som vraj zošalela..po štátniciach sa učiť..ale treba treba oprašiť angličtinu
a keď sa predsa len rozhodneš umývať okná, dávaj pozor, aby si nevypadla...inak, ehm, ohlas sa, mam strach či už si aj nahodou nie niekde vypadnutá :D okej, to som napísala ako maďar, ale dobre i tak :)
lost, na všetko musíš mať nejakú výhovorku, okej... však v poriadku, ja už som aj zabudla o čo sme sa stavili :D

ojka

ach ľudia, toto je aký nezvyk.... pred chvíľou som prišla z práce, prezliekla sa, najedla sa a začala som rozmýšľať, že čo sa začnem učiť skôr a potom že BLIK :DDD
tak čo teda s načatým večerom... asi si idem upratať izbu na intráku (((-: ale okná umývať už asi nebudem :D
aký ste mali vy dnes deň? ((-:

iskierka

no ja tiez nechapem, preco tie vlaky vyuzivaju na kratke vzdialenosti. Ano sedela som hore, aj som si hlavu stihla obuchat, ked som vstavala zo sedadla :D
lost, kludne mi mozes vyplatit aj troj stvornasobok, neurazim sa :P alebo staci dvojnasobok a bastien k tomu

lost

iskierka

a ked ten jeden som ja (im the one? :D ) tak ti mam vyplatit dvojnasobok tvojej stavky? :D

inac hej, tie vlaky su sranda :) sedela si na druhom poschodi? :)

ojka

inkooooooo, ja som sa tiež minulý rok viezla poschodovým vlakom :D a tiež to bol osobááák :D
silno rozmýšľam, či niekde jazdia tieto poschodové aj ako rýchliky... pochybujem... asi nie (:

iskierka

ozaaaaaaaaaj! som vám nepovedala
viezla som sa vlakom, poschodovym...a bol to iba osobak :D juchuuuuu!
to je cele co som chcela, pa :D