Prečo ešte nespíte?

slnecnica

Na Indulone sa že vraj bežne na jarmokoch vysmáža cigánska, tak prečo nie:-))
Nemal by Bastien navštíviť kaderníka? Nieje mu v tom kožúšku horko?

lost

hej, aj olivovy bude uplne OK :)

udajne aj indulona.. ale asi fakt lepsie nieco, co moze olizat :)

aaa, ako krasne spinka teraz :D

i47.tinypic.com

slnecnica

To nieje až také hrozné:-) Možeš zobrať batoh, karimatku, po ceste niekde prenocovať, ráno pokračovať, nakúpiť v Auparku a zas domov:-) Normálne, že akčná dovolenka

iskierka

lost a nebojis sa ze ta v tej pokrocilej nocnej hodine nejaka besna divozienka znasilni?
slnecnica, vsak ty si mladucha potom :)
horolezec? :) tak teraz som so spomenula na ten film Jak vytrhnout velerybe stolicku ... paní také skaly nerada

slnecnica

Super, aj na vnútorné použitie:-) Ja som rozmýšlala aj nad olivovým olejom, aj ten je jedlý.
Ovečka krásna:-)

lost

ale v realite mu tie labky vyzerau o o o omnohooo spinavsie :D

to chce kupel uz :)

a do BA? :) hmmm

no vcera som mal priemerku 3kmh :) ale ot by asi neslo aoplikovat na nekonecne dlhu trasu :D

ak je BA povedzme 50km (povedzme centrum), tak by to trvalo tak 1 den :) minimalne tak 20 hodin :) i ked mozno aj 15.. neviem kedy, ale mozno uz okolo 20km by mi zacali zlyhavat nohy :D

bastien by to asi zvladol :D ved ich ma 4 :)))

ale raz to chcem skusit :) na rovnom terene by to ale asi nemal byt problem :)

ale potom rovno si tam dat nejaku dovolenku na regeneraciu :D

ciste teoreticky mozem spravit 5x taky trasu ako vcera a keby nieco, som blizko domova :D

slnecnica

Čo myslíš, za koľko by si prišiel do Ba?:-)
Čím mu natieraš labky? Moji ich majú vysušené (tie brušká či ako sa volá), len neviem čím im to natrieť-aby to bolo aj jedlé:-)

lost

nie nie, i ked fajn napad :P
len okolo TT :D
neplanoval som tak vela, ale tak, zle som odbocil :) a potom ma odrezali kolajnice (predsa len som nechcel preliezat tie budovy :) ) a tak som to musel kapanek obist..
ale nestazujem si :D pacilo sa mi to :) a psikovy as tiez :)
nakoniec dostal doma masaz labiek takym specialnym olejom, ved sa nachodil :D