Prečo ešte nespíte?

*inko

lebo si toho bebe prejedeny :D
ja som vcera o pol jednej rano jedla...no aj sa bojim napisat - (rozky s pastekou...kokos, po sto rokoch pasteku, fuj ze sa nehanbim a este v takom case :DD )

ozaj a ako napreduje tvoj vztah s babovkovanim? :DDD

lost

tak aj ja si idem nieco dat :D tazku pracu s "pecenim" bebe :D

jaj ale sa mi nic nechce, no pri predstave, ze si rano zakusnem do lahodne jemneho bebe zakusku, mnam..

heh, zaujimave ze ani to ma uz nejak nemotivuje :D sakra :D

*inko

I am titaaaanium, lala laaaaa... jaj ficim na tom cely den, pre zachovanie mojho zdravia, vypnite na jeden den youtube ....ako naposledy wikipediu

*inko

ojka to tak byva, tak si pekne dorob poriadok v skrini aby si sa zajtra s dobrym pocitom mohla ucit :D
ojka, budem zla teraz :D lekar ti nedal papier na to, ze nie si sposobila umyvat okna? hlavne vo vyskach! :D lebo vieme dobre, ze pri tebe gravitacia silnie :D

lost jeeeeej ako mi zaskvrkalo, dobre dobre, idem aj ja maskrtit, som zazracne schudla z nicoho nic tri kila, tak hadam to nenecham len tak :D hmhmm... ze karamelky? yeeeeeees

lost

mno ja som si isiel kupit tie bebe keks oplatky ci co to je :)
a ked chcem double-triple-a neviem aku davku, tak to chce asi kilo palmarinu :)
nechce sa mi tolko riadov umyvat, len pre 1 porciu :)
ale viac ani nestihnem zjest, takze to je jedno, spravim si len 1 :)

a co idem robit s palmarinom? :D

BEBE :P

ojka.

inko, no už som sa pustila aj do skrine (-:O
mám toho veľa i v práci, ale i učenia je dosť, no očividne sa mi do ničoho nechce...
ale pravdupovediac, keby bolo vidno, tak sa snáď pustím i do umývania okien....
lost, zlatenko, aj by som povysávala, ale spolubývajúca včera sa "bošky" chopila a je tu čistučko (:
ale von do obchodu ma nedostaneš, nenormálne nepríjemne v BA celý deň leje, som rada, že som už v suchu a teplúčku (:
čo ideš vypekať?