Prečo ešte nespíte?

lost

tak BEBE po 6 hodinach nic moc..
To uz neni velmi dobre, hm.. ale tak som zvedavy ake to bude za 9 dalsich hodin...

aha, vlastne nie martin mi radil to maslo :D

asi potom Maros tusim :)

M ako M :D

lost

martin, nooo.. ja mam nod32 30dnovu test ediciu :)
pred rokom som mal kaspersky za 1/3 cenu z ebay.com (lenze je to risk, ze ti zrusia licenciu, no mne nie.. mozno je to mala sanca)
ale neviem aky je norton..
tazko povedat :) ak si s nim spokojny mozno sa oplati .. popripade pozri na ebay ci niekto nepreda licenciu vyhodnejsie :)
(niekedy niekto kupi vela licencii a potom predava za lepsiu cenu ako samotny norton)

laurina ahoj :P :)

martinmlm

Keď sa ti to nepodarí tak mňa neobviňuj, lebo ja som ti maslo neradil. To bol niekto iný. Ak sa to podarí tak potom sa k tomu priznám:-)
Lost, počúvaj, keď mám na notbuku predinštalovaný antivírus norton a doraz mi skončí bezplatne obdobie a chcú na rok 40€. Nechať si to alebo mi poradíš bezplatné?

ojka.

inko, nie, cudzie čísla zo zásady nevolám späť, keby chceli, tak predsa zavolajú nazad...
a čože si vedľa v téme otázničkovala, hm? (:
ja už som totálne vyčerpaná, ja chcem mať už konečne po tej skúške, to je jak nočná mora.... brrrr....
lost, keď sa bebečkar podarí, tak pekne odfot a podeľ sa aj s nami o tú radosť (:

lost

no uvidime rano :)

pouzil som nejake maslo ako martin odporucal..

neni dovod preco by sa to nemalo podarit :)

a ak ano :D

vyhodim to :D

cize uvidime rano.. len neviem KTORE rano :)

inac myslite ze moze mat 1,3 rocny pes zubny kaz?
prave Bastien spal ako vzdy.. a zrazu zacal divne pistat z nicoho nic.. ako keby mal nieco v ustach.. vizualne tam nic nie je .. no divne..