Prečo ešte nespíte?

[zruseny1]

no ja vieeem...ale ked ..ja mam len zabudnutu velku neterkinu pukacku :D normalne sponky nemam, lebo nenosim :D a mi to v hlave zavadzia.. (vsak vies, sa neceseme, ŇE? :D )

ojka

inkooo, však to sa dá aj nedebilkovsky zasponkovať :D len treba vedieť jak, pohrať sa s tým :D
uau, tebe tak rýchlo rastú vlasy? aj ja také chcem (: mne tie moje po pás (či po zadok? či jak sa to meria) očividne nestačia :D

[zruseny1]

zasponkuj si to :D
to by som postupila z cvoka na debilka :D
nastastie mi rastu strasne rychlo vlasy, takze do tyzdna by to malo byt ok :D a dovtedy budem nosit capice, fuf, esteze bude velka zima :DD

ojka

ojkakiller :DDD
inko, tak vieš čo, teraz zabehlo skoro zasa mne :D
ale tak no, je to fakt, treba nového snehu, dávno nesnežilo ((:
eeeeeeej, ofinku si si robila? nooo, však ak sa nepodarila, tak začni nosiť čelenky, alebo zasponkuj si to, to sa stratí ((:
alebo si to nechaj tak, a zavedieš novú modu na škole (: však to ti rýchlo podrastie ...

[zruseny1]

tak ano, vo vseobecnosti mam stare skupiny rada
haha, skoro mi zabehlo ked som citala o tom zamrznutom snehu :D palcovy titulok: ojkakiller- gulovacka sa zmenila na rodinnu tragediu :D

kurňa, pristrihla som si ofinu trochu viac, ježííííš, toto nié
teraz ako cvok už aj vyzerám

ojka

inko :D na to aby som ju zgulovala ale potrebujem, aby napadol nový čerstvý sneh, lebo ten u nás doma je už mooooc zamrznutý a hlavu je zrovna neplánujem rozbiť :D
no ja neviem posúdiť, ktorá je známejšia, keďže ja frčím na všetkých (-:O ale zaujímavé, že aj také staršie pesničky ešte dnes často hrávajú v rádii (: teda nie že by som mala radio zapnuté od rána do večera, ale v práci sem tam jo (:
tiež máš rada tú skupinu? (:

[zruseny1]

ojka zavislacina= piesenka :)
ano presne ona, juj, send me an angel :) ale praveze ja si myslim ze wind of change je znamejsia, neviem preco
noo ved tieto dni ubehnu rychlo a ty budes konecne domka :) a myslim, ze sa ti splni aj sen, ze poriadne zgulujes malu sestru :D ze dopredu ju lutujem :)